Utwory Taylor Swift, Britney Spears i Darude zagrane w stylu Metalliki

Maciej Koprowicz
21.11.2017 16:42
Utwory Taylor Swift, Britney Spears i Darude zagrane w stylu Metalliki Fot. kadr z wideo

Dla Anthony'ego Vincenta nie ma rzeczy niemożliwych. Genialnie potrafi imitować manierę Jamesa Hetfielda i nie waha się jej używać w piosenkach gwiazd pop.

Anthony Vincent na swoim kanale na YouTube, Ten Second Songs zamieszcza dowcipne, pomysłowe i bardzo imponujące covery popularnych hitów. W jego wykonaniu brzmią zupełnie inaczej, ale mimo wszystko… całkiem znajomo.

Wokalista genialnie imituje style słynnych wykonawców i adaptuje do nich hity innych muzyków. Potrafi zaprezentować jeden utwór w brzmieniu 20 lub więcej różnych artystów – w ten sposób przerobił m.in. „Chop Suey” System Of A Down i „Despacito” Luisa Fonsiego. Niekiedy jednak odwraca pomysł i wykonuje kilkanaście znanych każdemu hiciorów w stylu jednego wykonawcy.

Metallica to zespół o bardzo charakterystycznym brzmieniu. Głosu Jamesa Hetfielda i jego maniery-yeah wokalnej-yeah nie sposób pomylić z nikim innym. Anthony we współpracy z niejakim EROCK wykonał 10 piosenek w metallikowym stylu. Żeby było ciekawiej, oryginalni ich wykonawcy mają z metalem bardzo mało wspólnego – są wśród nich ABBA, OutKast, Britney Spears, Seal, Juvenile, Nickelback (OK, ci ostatnio zaczęli grać metal), Toni Braxton, Taylor Swift, Darude i Alanis Morrissette. Posłuchajcie sami niesamowitych wykonań Anthony’ego.

Fani Metalliki mogą znaleźć w internecie obfitość ciekawych interpretacji piosenek ich ulubieńców. Ostatnio 17-latek z Polski, Marcin Patrzałek nagrał niesamowity cover „Master Of Puppets” na gitarze klasycznej.

Co więcej polscy fani będą mogli już niebawem zobaczyć ulubiony zespół na żywo. Metallica wystąpi 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arena Kraków.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.