15.04.2019 17:52

Użytkownicy Spotify mogą stworzyć wymarzony festiwal na podstawie swojego gustu

W związku ze zbliżającym się sezonem festiwalowym, platforma streamingowa Spotify umożliwiła swoim użytkownikom stworzenie wymarzonych imprez.

Spotify
foto: Shutterstock

Line-upy większości letnich festiwali odbywających się w Polsce zostały już uzupełnione. Chociaż wybór jest ogromny, to na pewno nie ma takiej imprezy, która przypasuje nam w 100 procentach. Zwykle pojawiamy się na większych wydarzeniach muzycznych dla ważnego dla nas headlinera lub kilku grających tam zespołów. Jednak co by było, gdybyśmy mogli stworzyć swój własny festiwal na podstawie wyłącznie naszego gustu?

Gra o tron
Gra o tron
Przeczytaj także Czego słuchają fani "Gry o tron" na Spotify? Serwis wskazał najpopularniejsze playlisty

Użytkownicy Spotify mogą stworzyć wymarzony festiwal

Co prawda strona festify.rocks, nie przewiduje organizowania prawdziwych wydarzeń, to daje ona możliwość użytkownikom Spotify sprawdzić, jak wyglądałby ich wymarzony festiwal. Logując się za pomocą danych z platformy streamingowej na stronie, możemy wykreować wymarzoną muzyczną imprezę.

Festify prosi użytkownika o wybór przedziału czasowego, z którego ma pobrać informację o naszych upodobaniach muzycznych. Następnie strona generuje plakat wymarzonej imprezy. Na Twitterze pojawiło się już kilkadziesiąt takich propozycji. 

Sprawdź: >>Spotify chce blokować artystów, których nie lubimy<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Spotify