Użytkownicy Spotify mogą stworzyć wymarzony festiwal na podstawie swojego gustu

Joanna Chojnacka
15.04.2019 17:52
Użytkownicy Spotify mogą stworzyć wymarzony festiwal na podstawie swojego gustu Fot. Shutterstock

W związku ze zbliżającym się sezonem festiwalowym, platforma streamingowa Spotify umożliwiła swoim użytkownikom stworzenie wymarzonych imprez.

Line-upy większości letnich festiwali odbywających się w Polsce zostały już uzupełnione. Chociaż wybór jest ogromny, to na pewno nie ma takiej imprezy, która przypasuje nam w 100 procentach. Zwykle pojawiamy się na większych wydarzeniach muzycznych dla ważnego dla nas headlinera lub kilku grających tam zespołów. Jednak co by było, gdybyśmy mogli stworzyć swój własny festiwal na podstawie wyłącznie naszego gustu?

Przeczytaj także

Użytkownicy Spotify mogą stworzyć wymarzony festiwal

Co prawda strona festify.rocks, nie przewiduje organizowania prawdziwych wydarzeń, to daje ona możliwość użytkownikom Spotify sprawdzić, jak wyglądałby ich wymarzony festiwal. Logując się za pomocą danych z platformy streamingowej na stronie, możemy wykreować wymarzoną muzyczną imprezę.

Festify prosi użytkownika o wybór przedziału czasowego, z którego ma pobrać informację o naszych upodobaniach muzycznych. Następnie strona generuje plakat wymarzonej imprezy. Na Twitterze pojawiło się już kilkadziesiąt takich propozycji. 

Sprawdź: >>Spotify chce blokować artystów, których nie lubimy<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.