08.04.2015 15:15

Varg Vikernes – od miłości do nienawiści

Internetowych wykładów twórcy projektu Burzum ciąg dalszy. Zaczęło się od sercowych porad, teraz Varg poruszył kwestie rasowe. Skąd według niego pochodzi człowiek?

Varg Vikernes – od miłości do nienawiści
foto: Rustem Adagamov, CC-BY-SA-3.0

Varg Vikernes od pewnego czasu obdarowuje swoich fanów filmami umieszczanymi na YouTubie, z których można dowiedzieć się „jak żyć”. Oczywiście według twardych zasad artysty, który w 1993 roku został skazany i otrzymał najwyższą z możliwych kar (co w norweskim prawie karnym wynosi 21 lat pozbawienia wolności) za zabójstwo muzyka Mayhem Øysteina „Euronymousa” Aarsetha oraz podpalenie trzech kościołów.

Norweg najpierw postanowił być dobrym wujkiem i podpowiedział, jak zdobyć kobietę. Nie spodziewaliśmy się jednak, że poniższe słowa z „okresu miłosierdzia” będą tylko zapowiedzią opowieści o ludzkiej rasie...

"

Mężczyźnie zawsze ciężko jest znaleźć dobrą kobietę. To część procesu „naturalnej selekcji”. Proces, który jest ważny dla jakości naszej rasy. "

Niedawno Varg postanowił wypowiedzieć się tylko o jakości rasy. Zobaczcie i posłuchajcie...

Skąd zatem pochodzą nasi przodkowie? Według autora filmu na pewno nie z Afryki... Varg Vikernes postanowił obalić teorię ewolucji mówiącą o tym, że pierwsi ludzie byli Afrykańczykami. Czy mu się udało? Oceńcie sami...

"

Doceniajcie i chrońcie swoją rasę. Matka natura stworzyła ją nie bez powodu. "

Varg, może jednak lepiej pozostań przy poradach sercowych...

Magda Słomka
Tagi: Duperele Burzum Varg Vikernes