Varg Vikernes uczy dzieci przy pomocy karabinu
Robert Skowronski
08.10.2015 15:06
Varg Vikernes uczy dzieci przy pomocy karabinu Fot. Bff, CC BY-SA 3.0

Niegdyś zabójca i podpalacz kościołów, dziś przykładny ojciec. Varg Vikernes uczy swoje dzieci angielskiego... i co z tego, że wykorzystuje do tego karabin maszynowy.

Na całe szczęście to tylko dziecięca zabawka, na podstawie której pociechy Varga przyswajają sobie język Szekspira. Maluchy uczą się kolejnych słówek określających poszczególne elementy ich plastikowego karabinu M16. Jako podręcznik służy im książka opisująca zasady gry RPG o tytule „Twilight 2000”, która przenosi bohaterów do fikcyjnego świata III wojny światowej.

Po tym jak już udało się przyswoić to, jak brzmią słówka określające lufę czy spust, szczęśliwa norweska rodzinka zabrała się za matematykę. Zobaczcie jakim tatkiem jest Varg:

Dlaczego ojciec postawił na naukę swoich pociech w domu? Bo, jak uważa, ta metoda jest dużo szybsza i skuteczniejsza, zaś dzieci lepiej przystosowują się do życia w społeczeństwie (może nie popełnią błędów taty) oraz mają dużo więcej wolnego czasu. Ponadto eliminuje to zagrożenie zostania zastrzelonym w szkole.

Film opublikowany przez Varga w serwisie YouTube na dany moment nie spodobał się dwunastu osobom. Muzyk ma na to takie wytłumaczenie:

12 marksistowsko-leninowskich ekstremistów widziało to wideo i go nie polubiło, bo nie mogą napchać moim dzieciom kłamstw do głowy.

post

Varg od pewnego czasu wyrasta nam na nowego YouTubera. Siedząc po drugiej stronie kabla radził już jak zdobyć kobiece serce oraz podjął próbę obalenia teorii ewolucji. Cóż ten norweski system resocjalizacji robi z ludzi? Najważniejsze, że muzykowi układa się w życiu. Miejmy nadzieję, że Varg już nigdy nie będzie musiał odreagowywać czegokolwiek na kościołach czy muzykach innych zespołów.

Jak Wam się podobają pedagogiczne metody Varga Vikernesa?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.