29.01.2018 15:42

Varg Vikernes zaśpiewał utwór „Boys” Sabriny

Co słychać u Vikernesa? Tym razem postanowił podzielić się nagraniem ze swoim coverem znanego hitu z lat 80.

Varg Vikernes zaśpiewał utwór „Boys” Sabriny
foto: kadr z wideo; Caryca Pejnta

Muzyk Burzum podpalił trzy kościoły i zamordował muzyka grupy Mayhem - Øysteina Aarsetha. Euronymous został znaleziony martwy z ranami kłutymi po nożu na klatce schodowej do własnego mieszkania. Vikernes stał się pierwszym obywatelem Norwegii, która otrzymała maksymalny wyrok - 21 lat pozbawienia wolności.

Osoba, której niektórzy nie chcieliby spotkać na swojej drodze, jest też często obiektem żartów - szczególnie, gdy muzyk w ramach swoich internetowych wykładów na YouTubie radzi jak znaleźć żonę. Tym razem jednak przypomniał swoim fanom, że potrafi też śpiewać i wybrał bardzo ciekawy repertuar.

Vikernes zanucił słynny hicior Sabriny zatytułowany „Boys”. Chcesz skraść dziewczynie serce - zaśpiewaj jej uroczą piosenkę! W takim repertuarze jeszcze Varga nie słyszeliście:

Jeżeli chcecie poznać lepiej Vikernes to możecie również zerknąć na zestawienie 10 grach RPG, które ukształtowały Burzum, jak również 10 filmów ważnych dla muzyka. Na tej liście znalazły się takie tytuły, jak m.in. „Martwe zło”, „Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja” czy „Conan Barbarzyńca”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Varg Vikernes