Venflon w akustycznej wersji utworu „Tu i teraz”
Justyna Kierzkowska
09.10.2015 16:34
Venflon w akustycznej wersji utworu „Tu i teraz” Fot. Antyradio.pl

Grupa Venflon odwiedziła Tomasza Kasprzyka w programie Kasprologia i zagrała numer ze swojej najnowszej płyty. Jak muzycy wypadli na żywo w programie?

Maciej Ornoch, Radosław Modro i Paweł Gajewski, czyli 3/5 składy zespołu Venflon wystąpiła gościnnie w studiu Antyradia. Artyści zagrali drugi singiel ze swojego najnowszego albumu „Sztuka Upadku”, który miał premierę 2 października 2015 roku. Grupa obecnie pracuje nad teledyskiem do tej kompozycji.

Na płycie znalazło się 11 numerów, które powstawały wiosną i latem 2014 roku. Muzycy oświadczyli, że na nowym wydawnictwie osiągnęli dokładnie to, co zamierzali, jednak album różni się znacznie od poprzedniego krążka.

Jeżeli chodzi o kompozycje to na pewno są znaczne różnice w stosunku do tego co można usłyszeć na naszej poprzedniej płycie. Kawałki na płycie są cięższe i bardziej metalowe niż nasza dotychczasowa twórczość. Jednocześnie materiał zawiera naprawdę dużo fajnych melodii.

Sprawdźcie, jak muzycy brzmieli na żywo w utworze „Tu i teraz”.

Jak Wam się podoba akustyczna wersja singla?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.