11.08.2015 12:40

Venom i Nergal w zmowie z szatanem

Muzycy połączyli siły 9 sierpnia 2015 roku podczas belgijskiego Alcatraz Hard Rock & Metal Festival. Cronos i Adam „Nergal” Darski w duecie? Zobaczcie wideo!

Venom i Nergal w zmowie z szatanem
foto: kadr z wideo

Fani, którzy przyszli zobaczyć koncert Venom na pewno nie spodziewali się takiej niespodzianki. Ich metalowe serduszka musiały mocniej zabić, kiedy w pewnym momencie na scenie pojawił się wokalista Behemoth!

Adam „Nergal” Darski i Cronos zaśpiewali (albo raczej wyryczeli) kawałek „In League With Satan”.

Okazuje się, że panowie mieli już okazję zaśpiewać razem podczas festiwalu 70000 Tons Of Metal, który odbył się w styczniu 2015 roku.

Nergal powiedział po koncercie, że na to spotkanie czekał trzy dekady.

"

Pamiętam, że kiedy byłem 8-9 letnim dzieciakiem, to po powrocie do domu zamiast czytać książki, podkręcałem maksymalnie głośnik i na powietrznej gitarze grałem przed lustrem ich kawałek „Bloodlust”. 30 lat zajęło mi, aby stanąć obok Cronosa na scenie. "

Podczas wspomnianego festiwalu, razem z Jeffem Watersem z Annihilatora, Mikem Sifringerem z Destruction i Florianem Speckardtem z formacji In Extremo, frontman Behemotha i Cronos z Venom wykonali numer „Ace of Spades” zespołu Motorhead.

Impreza 70000 Tons Of Metal przyniosła również inne muzyczne niespodzianki. Fani ciężkich brzmień mogli usłyszeć na przykład, jak Max Cavalera zaśpiewał „Walk” Pantery.

Jak Wam się podoba „In League With Satan” w wykonaniu Nergala i Cronosa?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Adam Nergal Darski