Ville Valo udostępnił nowy singiel "Loveletting". Utwór spodoba się fanom HIM? [WIDEO]

08.04.2022 15:58
Ville Valo Fot. Lumeimages.com/Avalon.red/REPORTER/East News

Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy singiel Ville Valo, który zapowiada nadchodzący album.

Ville Valo zapowiedział trasę koncertową, która obejmie również Polskę. W ramach nadchodzących koncertów były wokalista HIM będzie promować swój najnowszy solowy album. Debiutancka płyta VV zatytułowana "Neon Noir" ma ukazać się na początku 2023 roku. Tymczasem poznaliśmy pierwszy singiel zapowiadający to wydawnictwo.

Polecamy

Ville Valo z nowym singlem "Loveletting" [WIDEO]

Wokalista wyznał, że trochę czasu mu zajęło, by po rozstaniu z HIM zabrać się za solowe wydawnictwo:

Choć obrzędy pogrzebowe dla HIM  były zabawne, zajęło mi więcej niż kilka księżyców, aby wylizać moje rany w cieniu Heartagramu i znaleźć pretekst, by znowu brzdąkać i nucić. W końcu postanowiłam założyć smycz na mojego ukochanego czarnego psa i zamiast na siebie szczekać, zaczęliśmy razem wyć. Tak narodziło się "Loveletting".

Posłuchajcie, jak brzmi pierwsza zapowiedź solowej płyty Ville Valo:

Dalsze szczegóły dotyczące "Neon Noir" zostaną ujawnione w odpowiednim czasie. Podczas oczekiwania na nie, fani są zaproszeni na koncerty VV, które odbędą się w przyszłym roku w Europie, Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej.

Polecamy

Trasa rozpocznie się, jakże by inaczej, w Helsinkach w Finlandii w 2023 r. Ville Valo zagra 14 lutego 2023 w Warszawie oraz 15 lutego 2023 w Krakowie. Sprzedaż biletów rusza 11 kwietnia 2022 na livenation.pl

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.