Ville Valo z HIM miał zaśpiewać na płycie Nergala. Dlaczego nie doszło do współpracy?

25.02.2020 16:59
Ville Valo z HIM miał zaśpiewać na płycie Nergala. Dlaczego nie doszło do współpracy? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Fiński wokalista był zainteresowany współpracą, ale niestety Ville Valo ostatecznie nie pojawił się na płycie Me And That Man.

27 marca 2020 ukaże się nowy, drugi album formacji, który będzie nosił tytuł "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1". Album został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski, Sasha Boole, Matteo Bassoli raz Łukasz Kumański, ale na krążku nie zabrakło ciekawych gości. Muzycy zaprosili do studia Coreya Taylora ze Slipknota, Brenta Hindsa z Mastodon, Matta Heafy'ego z Trivium oraz Jørgena Munkeby'ego z norweskiego Shining. Okazuje się, że do tej listy gości mogło dołączyć jeszcze jedno znane nazwisko.

Ville Valo z HIM miał zaśpiewać na płycie Nergala. Dlaczego nie doszło do współpracy?

W rozmowie z brytyjskim Metal Hammerem, Nergal wyznał, że na nowy album Me And That Man zaprosił wokalistę HIM, ale niestety kontakt z Ville Valo się rozmył:

Skontaktowałem się z Ville Valo, aby zaśpiewał w kawałku "Coming Home". Utwór mu się spodobał i powiedział, że bardzo chce to nagrać. Zaproponował, że zaśpiewa tylko refreny. Potem kontakt z nim się urwał.

Przeczytaj także

W konsekwencji w utworze "Coming Home" pojawił się wokalista Madrugada. "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1" został wyprodukowany przez Nergala, a nagraniami zajęli się Haldor Grunberg i Łukasz Kumański. Materiał zarejestrowano w Drive Recording Studio, miksem zajął się Haldor Grunberg w Satanic Audio, natomiast masteringiem Brian Lucey w Magic Garden Mastering.

Sprawdźcie, w których miastach Me And That Man zagra koncerty.

Me And That Man - New Tour, New Songs, Same Shit 2020:

  •     02.04 Wrocław, Zaklęte Rewiry
  •     03.04 Szczecin, Kosmos
  •     04.04 Gdańsk, Stary Maneż
  •     05.04 Toruń, Lizard King
  •     15.04 Warszawa, Palladium
  •     16.04 Kraków, ZetPeTe
  •     17.04 Poznań, Tama
  •     18.04 Gostyń, Hutnik
  •     19.04 Katowice, P23

Zobacz także: Dlaczego Nergal woli satanizm od katolicyzmu? Muzyk wyjaśnił

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.