Vince Neil wrócił do koncertowania. Nie wiemy po co, bo kompletnie mu to nie wychodzi [WIDEO]

29.11.2021 13:37
Vince Neil wrócił do koncertowania. Nie wiemy po co, bo kompletnie mu to nie wychodzi [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Vince Neil od czasu do czasu występuje ze swoim solowym zespołem, z którym gra w większości... kawałki Motley Crue. Niestety nadal nie wychodzi mu to zbyt dobrze.

Vince Neil z Motley Crue znów stał się pośmiewiskiem fanów

"Niedawno do sieci trafiły nagrania fanowskie z koncertu Neila i jego zespołu w Kalifornii, podczas którego wokalista Motley Crue brzmi źle. Bardzo źle. Ma problem z utrzymaniem dźwięku, szybko traci oddech i często śpiewa skrócone wersy, pomijając niektóre słowa" - tak opisaliśmy występ lidera Crue w październiku 2021 roku. Tym razem jest tak samo.

Polecamy

Wystarczy tylko zamienić Kalifornię na Las Vegas - reszta pozostaje bez zmian. Prawie dwumiesięczna przerwa od występów wcale nie pomogła Vince'owi Neilowi do ogarnięcia swojego wokalu i lider Motley Crue nadal brzmi niezbyt sexy. Zresztą co będziemy wam opowiadali - posłuchajcie sami:

Neil ma na tyle dużo samoświadomości, że sam już w maju 2021 roku przyznał, że jest kijowy. To był jego pierwszy występ od rozpoczęcia pandemii, więc wokalista miał naprawdę sporo czasu, żeby przygotować się fizycznie i mentalnie do powrotu na scenę. Wtedy mógł zaoferować jedynie przeprosiny, schodząc ze sceny, kiedy jego zespół grał "Dr. Feelgood":

Hej kochani. Przepraszam was bardzo, ale długo już gramy... Straciłem już k*rwa głos. Kochamy was i mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy. Trzymajcie się!

Polecamy

Z drugiej, kompletnie niepowiązanej ze sobą i absolutnie przypadkowej strony, niedawno basista Motley Crue Nikki Sixx wypowiedział się na temat zdrowego odżywiania, treningów i fizycznego aspektu przygotowywania się do koncertowania. Sixx stwierdził, że to skrajnie nieodpowiedzialne, by koncertować i wyglądać jednocześnie na "zmęczonego i posiadającego brzuszek piwny". Coś czujemy, że Vince Neil nie widział tego cytatu.

Warto zaznaczyć, że przed Motley Crue stoi wielkie wyzwanie w postaci stadionowej trasy koncertowej z Def Leppard, Poison oraz Joan Jett and the Blackheart. Ten ma ruszyć już w czerwcu 2022 roku i mamy nadzieję, że Vince Neil do tego czasu wróci do formy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.