29.11.2019 12:52

Vince Neil z Motley Crue przeszedł operację. Czy reaktywacja zespołu jest zagrożona?

Wokalista glamrockowych legend przeszedł niedawno operację dłoni. Na szczęście jego życiu nic nie zagraża. Nie wydaje się, by zabieg miał też jakikolwiek wpływ na nadchodzącą trasę koncertową Crue.

Vince Neil
foto: AdMedia / Splash News/EAST NEWS

Niedawno sieć obiegła informacja, że Motley Crue jednak powróci do koncertowania. Decyzja została podyktowana sukcesem filmu biograficznego "Dirt", który pojawił się na Netfliksie na początku 2019 roku - zespół stwierdził, że duży wzrost zainteresowania ich twórczością zobowiązuje wręcz do pojechania na trasę. W ramach przygotowań, Vince Neil przeszedł operację dłoni.

Motley Crue - Vince Neil przeszedł operację

Wokalista udostępnił bowiem na swoim Instagramie zdjęcie z pokoju szpitalnego, na którym widzimy go jeszcze całego i zdrowego:

Wokalista cierpiał na przykurcz Dupuytrena, który w najgorszym przypadku powoduje trwałe przykurczenie palców (czego przykładem jest mały palec widoczny na załączonym obrazku). 

Motley Crue
Motley Crue
Przeczytaj także Grupa Motley Crue wysadziła umowę rezygnacji z koncertowania. Zespół wraca do grania

Tak jak wspomnieliśmy, zespół Motley Crue wraca do koncertowania, co zostało ogłoszone zniszczeniem umowy o zakazie występowania na żywo. Formacja podpisała taki dokument w 2014 roku, ale po sukcesie "Dirt" postanowiła go zerwać i jeszcze raz powrócić na scenę. Jak sami tłumaczą: 

"

Przez lata grupa stała się jednak bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej. Muzyka Motley Crue zyskała nowych fanów, dlatego również dzięki wsparciu swoich wielbicieli, artyści postanowili zerwać głupi kontrakt i przełożyć w czasie swoją emeryturę.

Muzycy wiedzieli, że jeśli kiedykolwiek będą chcieli jeszcze stanąć razem na scenie, będą musieli zniszczyć nieszczęsną umowę. Jednak jak wiadomo, niszczenie nigdy nie było dla nich problemem. "

Niestety, szczegóły trasy Motley Crue pozostają nieznane.

Zobacz także: Tommy Lee zdradził, który narkotyk jest jego ulubionym. Co wybrał perkusista?

Tagi: Rock News Motley Crue