Vinnie Paul zostanie pochowany w trumnie z logo Kiss, tak jak jego brat Dimebag Darrell
Aleksandra Degórska
29.06.2018 14:11
Vinnie Paul zostanie pochowany w trumnie z logo Kiss, tak jak jego brat Dimebag Darrell Fot. action press/Reporter/East News

Pogrzeb perkusisty odbędzie się 30 czerwca 2018 roku. Zobaczcie, jak prezentuje się jego trumna.

Wciąż trudno w to uwierzyć, że nie żyje Vinnie Paul. Perkusista znany z grup Pantera i Hellyeah zmarł niespodziewanie 22 czerwca 2018 roku w wieku 54 lat. Oficjalnie nie podano na razie przyczyny jego śmierci, ale mówi się o zawale serca.

Pogrzeb artysty odbędzie się 30 lipca 2018 roku i zostanie on pochowany w trumnie z logo i zdjęciami muzyków Kiss. Również jego brat Dimebag Darrell został pochowany w takiej trumnie. Bracia byli ogromnymi fanami grupy Kiss, przy czym Dimebag miał nawet tatuaż związany z Acem Frehleyem, który potem został podpisany przez muzyka Kiss. Następnie gitarzysta wytatuował sobie jego podpis. 

Vinnie Paul zostanie pochowany w trumnie z logo Kiss

Rodzina zdradziła, że Vinnie Paul zostanie pochowany razem z jego słynnym kapeluszem, butami i flanelową koszulą. Jego ciało spocznie w Arlington w stanie Teksas obok jego matki i brata. Vinnie Paul wyznał w 2016 roku w wywiadzie dla Metal Hammera opowiadając o płytach, które zmieniły jego życie, że chciałby, aby na jego pogrzebie zagrano „Appetite for Destruction” Guns N' Roses. Niedługo okaże się, czy zostanie spełniona jego wola.

Wielu muzyków oraz fanów jest pogrążonych w żałobie i zagrało covery Pantery, jak również podzieliło się wspólnymi zdjęciami. W trudnej sytuacji jest supergrupa Hellyeah, w której udzielał się Vinnie Paul od 2006 roku. Na razie nie wiadomo jeszcze, czy zespół będzie kontynuował działalność bez perkusisty. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.