23.02.2020 10:44

"The Voice Kids 3" - jedna z finalistek zaśpiewała nietypowy cover Metalliki [WIDEO]

Wiktoria Zwolińska zachwyciła jury swoim ciekawym coverem "Creep" autorstwa Radiohead, a w finale na warsztat wzięła "Nothing Else Matters" Metalliki. Jak 14-latka poradziła sobie z przebojem Hetfielda i spółki?

"The Voice Kids 3" - jedna z finalistek zaśpiewała nietypowy cover Metalliki [WIDEO]
foto: kadr z wideo "Wiktoria Zwolińska - "Nothing Else Matters" - Finał | The Voice Kids Poland 3"/youtube.com

"The Voice Kids 3" dobiegło końca, a główną nagrodę zdobył Marcin Maciejczak. W finale towarzyszyła mu m.in. Wiktoria Zwolińska, która w ostatnim odcinku 3. sezonu programu wykonała "Nothing Else Matters" w bardzo spokojnej wersji. Gitarowe intro zostało zastąpione motywem na pianinie, a sama młoda wokalistka chyba była zestresowana okolicznościami, ponieważ miała lekkie problemy z wykonaniem pierwszych kilku wersów.

Cover Metalliki w The Voice Kids 3

Na szczęście potem nabrała pewności siebie i od pierwszego refrenu do końca szło jej naprawdę dobrze. Jesteśmy pewni, że Hetfield i Ulrich uśmiechnęliby się i pokiwali głowami, gdyby zobaczyli ten wykon. Zresztą oceńcie sami - oto Wiktoria Zwolińska z coverem "Nothing Else Matters":

The Voice Kids 2020
The Voice Kids 2020
Przeczytaj także 14-latka zachwyciła jurorów talent show coverem Radiohead. Takiej wersji "Creep" jeszcze nie słyszeliście

Niestety, Wiktoria nie przeszła dalej do ścisłego finału, w którym kolejne utwory wykonali Marcin Maciejczak, Hania Sztachańska i Natalia Kawalec. Tak jak wspomnieliśmy, 3. sezon "The Voice Kids" wygrał Marcin Maciejczak, czego mu serdecznie gratulujemy. 

The Voice Kids 3
The Voice Kids 3
Przeczytaj także 11-letni uczestnik talent show wzruszył jurorów do łez. Zagrał utwór, który skomponował dla matki [WIDEO]

Dobrze jej poszło?

Tagi: Rock News Metallica