"The Voice Kids 3" - jedna z finalistek zaśpiewała nietypowy cover Metalliki [WIDEO]
23.02.2020 10:44
"The Voice Kids 3" - jedna z finalistek zaśpiewała nietypowy cover Metalliki [WIDEO] Fot. kadr z wideo "Wiktoria Zwolińska - "Nothing Else Matters" - Finał | The Voice Kids Poland 3"/youtube.com

Wiktoria Zwolińska zachwyciła jury swoim ciekawym coverem "Creep" autorstwa Radiohead, a w finale na warsztat wzięła "Nothing Else Matters" Metalliki. Jak 14-latka poradziła sobie z przebojem Hetfielda i spółki?

"The Voice Kids 3" dobiegło końca, a główną nagrodę zdobył Marcin Maciejczak. W finale towarzyszyła mu m.in. Wiktoria Zwolińska, która w ostatnim odcinku 3. sezonu programu wykonała "Nothing Else Matters" w bardzo spokojnej wersji. Gitarowe intro zostało zastąpione motywem na pianinie, a sama młoda wokalistka chyba była zestresowana okolicznościami, ponieważ miała lekkie problemy z wykonaniem pierwszych kilku wersów.

Cover Metalliki w The Voice Kids 3

Na szczęście potem nabrała pewności siebie i od pierwszego refrenu do końca szło jej naprawdę dobrze. Jesteśmy pewni, że Hetfield i Ulrich uśmiechnęliby się i pokiwali głowami, gdyby zobaczyli ten wykon. Zresztą oceńcie sami - oto Wiktoria Zwolińska z coverem "Nothing Else Matters":

Przeczytaj także

Niestety, Wiktoria nie przeszła dalej do ścisłego finału, w którym kolejne utwory wykonali Marcin Maciejczak, Hania Sztachańska i Natalia Kawalec. Tak jak wspomnieliśmy, 3. sezon "The Voice Kids" wygrał Marcin Maciejczak, czego mu serdecznie gratulujemy. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.