29.06.2018 15:52

Volbeat gra na koncertach nowy utwór „The Everlasting” w stylu Metalliki

Na zbliżających się koncertach w Polsce na pewno nie zabraknie tego nowego numeru od grupy Volbeat.

Volbeat
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Od wydania ostatniego albumu Volbeat minęły 2 lata. „Seal The Deal & Let's Boogie” ukazał się w 2016 roku i fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Jednak otrzymaliśmy przedsmak kolejnej płyty w postaci nowego utworu The Everlasting.

Zespół zagrał kawałek już niejednokrotnie, ale teraz fani otrzymali profesjonalne koncertowe wideo z 23 czerwca 2018 z występu Volbeat na Graspop Metal Meeting w Belgii. Przed wykonaniem nowego utworu frontman Michael Poulsen zdradził, że przez pół roku muzycy skupili się na swoim prywatnym życiu, bowiem wokalista został ojcem. Artyści pracują nad nowym materiałem, bo chcą wydać album w 2019 roku.

Volbeat gra nowy utwór w stylu Metalliki

W 2017 roku Volbeat grał trasę z Metallicą i możliwe, że to właśnie wpłynęło na brzmienie kapeli, bo nowy kawałek jest mocno zainspirowany kapelą Jamesa Hetfielda. Zresztą przekonajcie się sami!

Przypomnijmy, że Metallica wystąpiła całkiem niedawno w naszym kraju. W ramach trasy WorldWired promującej „Hardwired… To Self-Destruct” zespół zagrał 28 kwietnia 2018 w Krakowie.

Volbeat w Polsce w 2018

Volbeat cieszy się również dużą popularnością w naszym kraju. Zespół wystąpi 9 lipca 2018 roku jako support przed Guns N' Roses, jak również sam zaprezentuje się 10 lipca 2018 w Warszawie w klubie Stodoła. Bilety na ten koncert od 110 złotych znajdziecie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Metallica Volbeat