09.03.2018 12:16

W Ikei kupisz wszystko, co potrzebujesz do rozkręcenia imprezy... niedługo również gramofon

Czego jeszcze nie można kupić w Ikei? Niebawem znajdziemy w sklepie nie tylko gramofon, ale również odpowiednie oświetlenie nie gorsze niż w klubie muzycznym.

Sklep Ikea
foto: Polaris/East News

Skoro w Biedronce można kupić winyle, to teraz już chyba nikogo nie zdziwi, że w Ikei można dostać gramofon. Co potrzeba, żeby rozkręcić dobrą imprezkę? Przydałby się jakiś gramofon, czy inny dobry odtwarzacz muzyki, jak również odpowiednie oświetlenie, przypominające to z klubów - taki sprzęt dostaniecie w lutym 2019 w... Ikei.

65 % osób w przedziale wiekowym 18-29 lat twierdzi, że muzyka wprowadza przytulność, co jest bardzo ważne w każdym domu. Zatem Ikea zapowiedziała kolekcję FREKVENS powstałą we współpracy z Jesperem Kouthoofdem z Teenage Engineering.W ramach tej kolekcji znajdziemy w Ikei gramofon, specjalne oświetlenie czy syntezator. Tak wyglądają prototypy:

Ikea dla młodych

Michael Nikolic, dyrektor kreatywny, tak wypowiedział się o tym projekcie:

"

Wiemy, że dla młodych ludzi spontaniczność jest bardzo ważna - pomysł, żeby zebrać razem przyjaciół może stać się rzeczywistością w kilka minut. Co wtedy potrzeba w domu? Albo czego potrzebujesz, gdy przenosisz imprezę do innego miejsca? Razem z Teenage Engineering chcemy sprawdzić możliwość zabrania ze sobą wszystkiego, co potrzebujesz na dobre przyjęcie. "

Ikea lubi zaskakiwać - ostatnio zachęcała kobiety do sikania na swoją reklamę. Chodzi o to, że gdy kobieta nasika na konkretne pole na stronie z reklamą Ikei i jeśli test ciążowy jest pozytywny na kartce pojawi się nowa, niższa cena łóżka dziecięcego. Reklama spowodowała, że o kampanii szwedzkiej firmy było dosyć głośno. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News