W "Milionerach" padło muzyczne pytanie za 125 tys. Chodziło o instrument

Joanna Chojnacka
12.03.2019 11:47
Milionerzy|undefined Fot. kadr z wideo/player.pl

Pan Andrzej z Krakowa nie znał odpowiedzi na pytanie Huberta Urbańskiego o instrument dęty drewniany. A Wy wygralibyście 125 tysięcy?

Teleturniej "Milionerzy" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Oprócz pytań o historię czy geografię w programie pojawia się też wiele zagadnień na temat filmów czy muzyki. Hubert Urbański pytał już o postacie Marvela, kultowe "Gwiezdne Wojny" czy piosenkę Piotra Roguckiego. Tym razem uczestnik musiał zmierzyć się z instrumentami dętymi.

Przeczytaj także

Milionerzy: Pytanie za 125 tys. zł o instrument muzyczny

Pan Andrzej z Krakowa zakończył poprzedni odcinek programu "Milionerzy" z 75 tysiącami złotych na koncie. Kolejny etap gry to pytanie za 125 tysięcy, które dotyczyło instrumentów muzycznych. Zadaniem pana Andrzeja było wskazanie spośród wymienionych przedmiotów instrumentu dętego drewnianego.

instrument dęty

Uczestnik miał do wyboru trąbkę, róg, saksofon i puzon. Niestety nie znał prawidłowej odpowiedzi, a wszystkie koła ratunkowe wykorzystał już wcześniej. Prawidłową odpowiedzią okazał się saksofon, którego przez chwilę typował pan Andrzej. Uczestnik mimo dobrego przeczucia nie chciał ryzykować i wyszedł ze studia bogatszy o sumę 75 tysięcy złotych.

Sprawdź: >>Milionerzy: Pytanie o znany rockowy zespół. Uczestniczka nie znała odpowiedzi<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.