10.04.2019 10:35

W ciągu 3 miesięcy zmarło dwóch muzyków z metalowej grupy Necromancer

8 kwietnia 2019 roku zmarł basista Sergey Eroshenko znany jako Shtraff. Muzyk udzielał się w kapelach takich jak Necromancer, Kelpy's Laugh czy Misericordia.

Basista
foto: shutterstock.com

5 lutego 2019 roku zmarł były gitarzysta rosyjskiej grupy deathmetalowej Necromancer, gdzie grał pod pseudonimem Major A. Andrey Mayorov miał 45 lat i cierpiał na zakrzepicę żył. Jak czytamy na metal-archives.com, muzyk udzielał się również w formacji Soulside. Rok 2019 nie jest najszczęśliwszym dla byłych członków Necromancer. Nieco ponad 2 miesiące po Mayorovie odszedł basista formacji.

Zmarł Sergey Eroshenko, były basista Necromancer

Sergey Eroshenko znany też jako Shtraff zmarł 8 kwietnia 2019 roku. Basista miał zaledwie 44 lata, a przyczyny jego śmierci nie są znane. Muzyk grał w zespole Necromancer w pierwszym roku jego działalności. Potem zmienił pseudonim na J.R. Fine, pod którym występował z grupą thrashmetalową Misericordia. Oprócz tego basista udzielał się również w blackmetalowym Kelpy's Laugh. Dwie ostatnie grupy wydały w 1995 roku wspólny materiał zatytułowany "The Microbiological Revolution / Old Warpath", który ukazał się na kasecie. 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News