W grudniu pojawi się tańsza edycja "Fear Inoculum" grupy Tool

15.11.2019 13:50
W grudniu pojawi się tańsza edycja "Fear Inoculum" grupy Tool Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Płyta "Fear Inoculum" zespołu Tool po premierze nie należała do najtańszych. Wkrótce pojawi się jej nowa wersja, ile tym razem będzie kosztowała?

Na nowy album Toola fani zespołu czekali aż 13 lat. Grupa wydała swój nowy album studyjny 30 sierpnia 2019 roku i zaoferowała fanom jedną wersję wydania, która w Polsce kosztowała około 400 złotych. Chociaż fani i kolekcjonerzy są w stanie zainwestować wiele w poszerzanie swoich zbiorów o kolejne rarytasy, to biorąc pod uwagę sprzedaż płyt w naszym kraju oraz średnie zarobki, cena dla większości zainteresowanych mogła być zaporowa.

Tool: Fear Inoculum w tańszej wersji już w grudniu

Mimo to, album osiągnął ogromny sukces. "Fear Inoculum" wyprzedził płytę Taylor Swift i dotarł do pierwszego miejsca zestawienia Billboardu. Już w grudniu muzycy wydadzą dodatkowy nakład swojego nowego wydawnictwa, który będzie tańszy. Niestety niewiele.

Przeczytaj także

Nowe wydanie "Fear Inoculum" poza płytą CD oraz materiałem wideo do ściągnięcia, będzie zawierał także 56-stronicową książeczkę z nowymi grafikami oraz 5 pocztówek 3D. Premierę płyty zapowiedziano na 13 grudnia. Cena wydawnictwa to tym razem 35 dolarów na Amazonie, w polskich Empikach trzeba zapłacić za nie 199 złotych.

empik.com Fot. empik.com

Zobacz też: Tool ponownie grozi fanom, którzy używają telefonów na ich koncertach 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.