W sieci pojawił się dokument o AC/DC. Można obejrzeć go za darmo

27.05.2020 13:57
W sieci pojawił się dokument o AC/DC. Można obejrzeć go za darmo Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W serwisie YouTube pojawił się nowy mini-dokument o historii legendarnej rockowej grupy AC/DC. Można obejrzeć go bez opłat.

Kanał The Age & Sydney Morning Herald zajmuje się publikacją oraz wywoływaniem dyskusji na temat Australii na YouTubie. Wśród materiałów zamieszczonych przez twórców znalazł się ostatnio dokument o grupie AC/DC pochodzącej z Sydney. Za realizację wideo odpowiada Tom Compagnoni.

Dokument o AC/DC dostępny na YouTubie

Jak czytamy w opisie filmu, jego twórca zabiera nas w podróż ulicami Sydney, gdzie powstał i dojrzewał projekt znany dzisiaj na całym świecie. Compagnoni zapowiada, że zaprezentuje na nagraniu zapomniane miejsca i historie, które ukształtowały AC/DC. Mini-dokument "The Forgotten Sydney od AC/DC" jest dostępny w całości za darmo do obejrzenia na YouTubie.

Przeczytaj także

18-minutowa produkcja Toma Compagnoni przedstawia rzadkie materiały zespołu. Twórcy udało się porozmawiać z ważnymi w historii grupy osobistościami jak Dave Evans, Mark Evans, Noel Taylor, Rob Bailey czy Tony Currenti. Filmowiec umieścił także w swoim materiale historyczne dla AC/DC momenty.

Na filmie zobaczymy między innymi premierowy występ Angusa Younga, podczas którego zaprezentował swój kultowy mundurek szkolny. Muzyk po raz pierwszy pokazał się w charakterystycznym dzisiaj stroju w Victoria Park Pool w Sydney. Oprócz tego Compagnoni umieścił w dokumencie fragment z tworzenia pierwszego wideo przez AC/DC, co miało miejsce w dzielnicy Cronulla.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.