09.01.2018 11:08

Wdowa po Benningtonie: Nie przynoście kwiatów pod dom, gdzie popełnił samobójstwo

Wielbiciele muzyka nie zdają sobie sprawy, że robią tylko niepotrzebny problem dla rodziny muzyka.

Wdowa po Benningtonie: Nie przynoście kwiatów pod dom, gdzie popełnił samobójstwo
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017. Muzyk był dwukrotnie żonaty, pierwszą małżonką była Samantha Olit, zaś od 2005 związał się z Talindą Ann Bentley. Jak wiadomo sporo fanów nadal nie może się pogodzić z odejściem muzyka. Normalnym odruchem jest zanoszenie kwiatów, listów oraz innych przedmiotów pod dom, gdzie odszedł, czyli w Palos Verdes Estates w hrabstwie Los Angeles.

Wdowa po muzyku poprosiła jednak teraz fanów, żeby powstrzymali się z przynoszeniem rzeczy blisko podjazdu do ich dom. Tym samym poprosiła ich, żeby przynosili wszelkie pamiątki do wytwórni Linkin Park - Warner Brothers. 

"

Proszę wybierzcie się do wytwórni Warner Bros, jako miejsca związanego z Chesterem. Z okazji jego urodzin powstanie specjalny memoriał, nadal ustalamy szczegóły. Dziękujemy za waszą miłość i wsparcie. "

Kobieta wyznała również, że rodzina cały czas otrzymuje kartki, jak również wszelkie prezenty, co jest bardzo miłym gestem.

Co więcej wdowa wyznała, że zmieniła już miejsce zamieszkania i wielbiciele przychodząc pod dom, gdzie Bennignton odszedł, robią problem dla nowych lokatorów:

"

Przenieśliśmy się do nowego domu... i fani, którzy mają dobre intencje i pojawiają się przy domu, przeszkadzają naszym najemcom. My (nasza rodzina i zespół) zastanawiamy się nad najlepszym miejscem dla pomnika. To spora decyzja, będziemy wdzięczni za wasz respekt i cierpliwość. Kochamy was wszystkich. "

Do podobnej sytuacji doszło przy grobie Chrisa Cornella - wdowa po muzyku otrzymała list od zarządcy cmentarza z prośbą, by odwiedzający dostosowali się do panującej tam reguły, by nie filmować na terenie cmentarza.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Chester Bennington