09.09.2019 14:29

Wdowa po Chesterze Benningtonie zaręczyła się. Kim jest nowy partner Talindy?

Talinda i Chester byli małżeństwem przez 11 lat aż do śmierci Benningtona w 2017 roku. Para miała sześcioro dzieci.

Chester Talinda
fot. shutterstock.com

Mimo tragedii, którą przeżyły Talinda Bennington i jej dzieci, kobieta postanowiła stanąć na nogi. Wdowa po Chesterze napisała w oświadczeniu, że "można odnaleźć miłość po tragedii". Okazuje się, że wybrankiem 41-latki jest strażak, który w poście został oznaczony jako Michael F..

Wdowa po Chesterze Benningtonie zaręczyła się. Kim jest nowy partner Talindy?

Po dwóch latach od śmierci Chestera Benningtona, wdowa po muzyku ogłosiła, że jest zaręczona. Kobieta podzieliła się szczęśliwą wiadomością z fanami za pośrednictwem Instagrama. Przy okazji Talinda zdementowała plotki, które mówiły, że zaręczyła się tuż po śmierci Chestera, w listopadzie 2017 roku. Kobieta udostępniła zdjęcie i opatrzyła je opisem:

"

[...] Zawsze będę kochać mojego męża, Chestera. Nadal będę go czcić żyjąc swoim życiem. Życiem pełnym miłości i szczęścia. Bo on właśnie tego by chciał. Absolutnie nie zaręczyłam się w listopadzie 2017 roku!!! Proszę, przestańcie słuchać kogoś, kto nie zna mnie ani mojej rodziny i desperacko stara się być kimś ważnym. "

Dom Chestera Benningtona z Linkin Park
Dom Chestera Benningtona z Linkin Park
Przeczytaj także Dom, w którym Chester Bennington popełnił samobójstwo, został sprzedany za prawie 8 mln zł

Po śmierci Chestera, wdowa rozpoczęła kampanię, której celem jest wsparcie osób cierpiących na zaburzenia i choroby psychiczne. Kobieta chce również zwiększyć świadomość społeczeństwa na ten temat. Celem 320 Changes Direction jest również zahamowanie piętnowania osób, które cierpią z powodu uzależnień czy innych chorób.

Zobacz także: Linkin Park wróci do tworzenia muzyki. Tak twierdzi Joe Hahn

Tagi: Linkin Park Chester Bennington