Wdowa po Chrisie Cornellu próbuje nie obwiniać siebie za śmierć męża

Aleksandra Degórska
21.02.2018 10:59
Wdowa po Chrisie Cornellu próbuje nie obwiniać siebie za śmierć męża Fot. kadr z wideo

Vicky Cornell wyznała, że zlekceważyła znaki, iż coś się dzieje niedobrego. Zobaczcie wzruszające wyznanie kobiety.

Muzyk Soundgarden popełnił samobójstwo 17 maja 2017 roku i był to ogromny szok dla wszystkich, zarówno fanów, jak i najbliższych wokalisty. Wdowa po frontmanie wyznała jakiś czas temu, że Chris Cornell był radosną oraz pełną ciepła osobą i nie było widać żadnych oznak depresji.

Raport toksykologiczny wykazał, że w organizmie wokalisty znajdowało się sporo substancji, które występują w lekach na receptę. Vicky Cornell uważała, że myśli samobójcze mogły się pojawić u jej męża ze względu na za dużą dawkę leku Ativan.

Teraz kobieta postanowiła wypowiedzieć się na temat uzależnienia swojego męża w wywiadzie dla programu ABC „Good Morning America”. Vicky wyznała, że jej mąż nie miał depresji, a na jego stan tamtego dnia wpłynął Ativan:

Mój mąż nie był gwiazdą rocka, która ćpała, nie był taki. Był najlepszym mężem oraz ojcem. Straciłam bratnią duszę i miłość swojego życia. Chciał być blisko rodziny, dzieci, kochał życie.

Vicky przyznała również, że zlekceważyła oznaki, które mogły wskazywać, że coś się dzieje niepokojącego:

Ludzie mówią, żeby siebie nie obwiniać i próbuję to robić... ale były znaki...

Dziennikarka powiedziała również, że istnieje pewna tendencja - ludzie nie postrzegają uzależnienia jako chorobę, co też zauważyła wdowa po muzyku:

Większość myśli o uzależnieniu, że „Byłeś na nałogu”. Ludzie nie potrafią rozpoznać, że jest to choroba. Czuję się winna z tego samego powodu. Myślisz, że uzależnienie to wybór, a wcale tak nie jest.

Zobaczcie fragment wywiadu, który w całości zostanie wyemitowany 21 lutego 2018:

Wdowa postanowiła sobie, że zrobi wszystko, aby informować ludzi o tego typu niebezpieczeństwach. Bardzo tęskni za Chrisem, o czym wspomniała w liście do Cornella, który pojawił się pod koniec maja 2017 roku.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.