We Francji powstał pomnik Lemmy'ego. Tak ogromnej rzeźby lidera Motorhead jeszcze nie widzieliście [ZDJĘCIA]

20.06.2022 13:14
Lemmy Kilmister z Motorhead Fot. 0000554/Reporter/East News

Organizatorzy festiwalu Hellfest zastąpili starą rzeźbę Kilmistera i nowy pomnik robi niesamowite wrażenie!

Fanów Motorhead, którzy wybrali się na tegoroczny Hellfest do Francji przywitał nowy pomnik Lemmy'ego. Jeszcze w 2015 pojawiła się tego typu rzeźba, ale z czasem gips zaczął się kruszyć. Postanowiono zatem stworzyć nowy pomnik, który robi niezłe wrażenie chociażby przez swoją wielkość. Zobaczcie, jak się prezentuje ta statua.

Polecamy

We Francji powstał pomnik Lemmy'ego. Tak ogromnej rzeźby lidera Motorhead jeszcze nie widzieliście [ZDJĘCIA]

Za nowy pomnik Lemmy'ego odpowiada Caroline Brisset. Zdjęciem rzeźby podzielił się chociażby Mikkey Dee, który napisał w poście:

Na Hellfeście we Francji zaprezentowano świetny pomnik Lemmy'ego. Nie mogę się doczekać, gdy wrócę na jeden z moich ulubionych festiwali w Europie.

Ogromny pomnik wywarł pozytywne wrażenie u festiwalowiczów, którzy chętnie dzielą się zdjęciami rzeźby pisząc, że chociaż początkowo martwili się, że pierwszy pomnik będzie zniesiony, to drugi jest o wiele lepszy. Teraz zawsze, gdy fani mocnych brzmień będą się wybierać na Hellfest, przywita ich Lemmy.

Polecamy

Lemmy Kilmister zmarł 28 grudnia 2015 i kilka lat później jego przyjaciele otrzymali proch w urnach w kształcie pocisków. Jego najbliższa ekipa postanowiła nietuzinkowo wykorzystać ten prezent - zrobiła sobie specjalne tatuaże i do tuszu dodała prochy muzyka.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.