Weezer i Panic! At The Disco przygotowują utwory do "Krainy lodu 2"

01.10.2019 12:40
Weezer i Panic! At The Disco przygotowują utwory do "Krainy lodu 2" Fot. shutterstock.com

Disney ogłosił listę specjalnych artystów, którzy pojawią się na soundtracku do filmu "Kraina lodu 2", który trafi do kin już w listopadzie 2019 roku. Wśród nich m.in. Panic! At The Disco i Weezer.

Weezer, Kacey Musgraves oraz Panic! At The Disco przygotują covery nowych, oryginalnych piosenek, które zostały stworzone na potrzeby "Krainy lodu 2". Ich wersje utworów będą umilały czas widzom w trakcie napisów końcowych i w niektórych fragmentach właściwego filmu.

Gwiazdy rocka na soundtracku Krainy lodu 2

Weezer przygotuje własną wersję "Lost In The Woods", Kacey Musgraves przerobi "All Is Found", a Panic! At The Disco weźmie na warsztat "Into The Unknown". Jak podaje serwis Billboard, są to 3 z 7 nowych utworów skomponowanych na potrzeby filmu przez Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopez, którzy przygotowali również soundtrack oryginalnej "Krainy Lodu".

Fragment utworu "Into the Unknown" pojawił się w niedawnym zwiastunie "Krainy lodu 2", a także został udostępniony przez Disneya na YouTubie. Posłuchajcie:

Przeczytaj także

Soundtrack "Krainy lodu 2" ma trafić do sprzedaży i na serwisy streamingowe już 15 listopada 2019 roku. Sam film zadebiutuje natomiast na ekranach kin 22 listopada. Jak podaje serwis People, Kacey Musgraves pochwaliła się pracą nad utworem "All Is Found" i powiedziała, że nagrali z zespołem grając razem na żywo. Artystka stwierdziła również, że podziwia oryginalną wersję wykonywaną przez Evan Rachel Wood, która wcieli się w matkę Anny i Elsy, Królową Idunę. 

Disney niedawno pokazał nowy zwiastun i plakaty zapowiadające "Krainę lodu 2". Tak jak wspomnieliśmy, film zadebiutuje w kinach już 22 listopada 2019 roku.

Zobacz także: Widzowie chcą lesbijskiej księżniczki Disneya

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.