Weezer zagrał "Take on me" A-ha u na dziecięcych instrumentach [WIDEO]

Natalia Nowecka
01.03.2019 16:46
Weezer zagrał "Take on me" A-ha u na dziecięcych instrumentach [WIDEO] Fot. . Kadr z wideo

Jimmy Fallon zaprosił muzyków z zespołu Weezer do swojego programu, by wraz z nim zagrali utwór "Take on me", zespołu A-ha na dziecięcych instrumentach.

Jak już raz udowodnili muzycy z zespołu Metallica, prawdziwą muzykę da się zagrać dosłownie na wszystkim, a dziecięce zabawki i instrumenty nie są w tej kwestii wyjątkiem.

Weezer wydał album z coverami Black Sabbath, A-ha i Toto

Na początku stycznia 2019 roku, zespół Weezer zrobił fanom niemałą niespodziankę, wydając album z coverami pt. "The Teal Album". Na krążku pojawiły się covery największych przebojów Black Sabbath, A-ha i Toto. Skąd pomysł na taki projekt? Wszystko zaczęło się od fanowskiej akcji, zachęcającej zespół Weezer do nagrania przeróbki utworu "Africa" Toto. Muzycy postanowili jednak strollować fanów i nagrali cover piosenki Toto, lecz "Rosanna", nie "Africa". W końcu jednak Weezer naprawdę nagrał cover "Africa" i kawałek stał się wielkim hitem, zajmując 89. miejsce w notowaniu listy Billoard 100. Zespół poszedł zatem za ciosem i nagrał kolejnych dziewięć coverów.

Zobacz też: >> Zmień swój dom w animowany teledysk "Take On Me" <<

Weezer zagrał Take on me u Jimmy’ego Fallona na dziecięcych instrumentach

Jakiś czas temu zespół Weezer zaprezentował fanom odświeżony teledysk do utworu "Take on" me A-ha. Podobnie, jak niegdyś zespół Metallica, członkowie zespołu Weezer odwiedzili niedawno program Jimmy’ego Fallona, w którym wraz z gospodarzem programu odtworzyli właśnie "Take on me" na dziecięcych instrumentach. Efekt jest niesamowity, a potęgują go ubrania i fryzury stylizowane na lata 80.

A-ha zagra koncert w Polsce w 2019

Jeżeli macie ochotę usłyszeć "Take on Me" oraz inne przeboje grupy A-ha na żywo, to szykujcie się już na polski koncert zespołu. A-ha zagra 18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Kapela wystąpi pod szyldem "A-ha play hunting high and low live".

>> Tu kupicie bilety na koncert A-ha <<

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.