20.04.2017 15:19

Wejdź do magentowego świata Gorillaz dzięki aplikacji The Lenz

Stań się częścią niesamowitego świata Gorillaz dzięki aplikacji The Lenz. Wystarczy tylko znaleźć przedmiot w kolorze... magenty.

Wejdź do magentowego świata Gorillaz dzięki aplikacji The Lenz
foto: Antyradio.pl

20 kwietnia 2017 roku Gorillaz ogłosił mini trasę obejmującą Polskę, Węgry oraz Niemcy. Polscy fani będą mogli zobaczyć kapelę na dwóch koncertach - 14 czerwca 2017 w Warszawie oraz 18 czerwca 2017 w Katowicach. Formacja odwiedzi nasz kraj po raz pierwszy i będzie to okazja, by usłyszeć materiał z najnowszej płyty „Humanz” na żywo, który pojawi się 28 kwietnia 2017.

Gorillaz lubi zaskakiwać i intrygować - świadczą o tym chociażby tajemnicze animacje zapowiadające ukazanie się najnowszego krążka. Co więcej zespół wraz z T-Mobile przygotował specjalną aplikację The Lenz na Androida i iOS. Wystarczy znaleźć magentowy kolor i przy użyciu AR (rozszerzonej rzeczywistości) aplikacja zamieni wszystko w świat związany z Gorillaz m.in. ujrzymy fragmenty teledysków, nagrania z koncertów, jak również usłyszymy najnowsze nagrania kapeli.

Zobaczcie, jak funkcjonuje ta aplikacja:

20 kwietnia 2017 odbyła się również rozmowa na żywo z Gorillaz i jest to pierwszy taki wywiad z kapelą. Transmisja wywiadu odbyła się na YouTube Electronic Beats o godzinie 16:00. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Gorillaz