Wersja deluxe "Let It Bleed" The Rolling Stones z okazji 50. rocznicy wydania płyty

12.09.2019 10:49
Wersja deluxe "Let It Bleed" The Rolling Stones z okazji 50. rocznicy wydania płyty Fot. . Chris Tuite/imageSPACE/REX/Rex Features/East News

The Rolling Stones świętują 50. rocznice wydania płyty "Let It Bleed", na której znalazły się największe hity zespołu.

"Let It Bleed" ujrzał światło dzienne 5 grudnia 1969 roku. Na płycie znalazły się takie utwory jak "Gimme Shelter" czy "You Can't Always Get What You Want". W 2019 roku wydawnictwo obchodzi 50. rocznicę i z tej okazji zespół postanowił przygotować dla fanów niespodziankę. Kapela postanowiła wydać reedycję płyty. Co znajdzie się na wersji deluxe "Let It Bleed"?

Wersja deluxe "Let It Bleed" The Rolling Stones z okazji 50. rocznicy wydania płyty

Okazuje się, że w zestawie znajdzie się podstawowa wersja albumu w stereo i mono. Zestaw będzie zawierać również replikę singla "Honky Tonk Woman/You Can't Always Get What You Want", plakat, litografię i książkę, w której znajdzie się m.in. esej dziennikarza Davida Fricke i niepublikowane wcześniej zdjęcia. Wszystko możecie zobaczyć w poniższym nagraniu z rozpakowywania edycji deluxe:

Przeczytaj także

Kiedy ukaże się reedycja albumu? Premiera odbędzie się 1 listopada 2019 roku. "Let It Bleed" był pierwszym albumem, na którym wystąpił Mick Taylor. Muzyk zastąpił Briana Jonesa, założyciela i pierwszego lidera The Rolling Stones. To właśnie on wymyślił nazwę zespołu i był autorem całej koncepcji muzycznej kapeli. Artystę znaleziono martwego w basenie w nocy z 2 na 3 lipca 1969 roku. Jedna z teorii mówi o tym, że Jonesa miał utopić Frank Thorogood, robotnik, który modernizował jego posiadłość.

Zobacz także: Robert Downey Jr wpadł na koncert The Rolling Stones, by opowiedzieć o projekcie z NASA

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.