Wes Borland: To okropne, że Bennington był w życiowym momencie, w którym musiał odebrać sobie życie

Aleksandra Degórska
13.12.2017 13:59
Wes Borland: To okropne, że Bennington był w życiowym momencie, w którym musiał odebrać sobie życie Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Gitarzysta Limp Bizkit jest w szoku, że wokalista był w takim stanie, iż zdecydował się popełnić samobójstwo.

20 lipca 2017 roku świat muzyki obiegła straszna informacja - Chester Bennington popełnił samobójstwo w swojej prywatnej rezydencji w Los Angeles. Według TMZ testy toksykologiczne wykazały, że wokalista Linkin Park miał alkohol we krwi w momencie śmierci i nie był pod wpływem narkotyków.

Jego odejście skomentowało wiele artystów - Mike Portnoy uważa, że internetowe trolle przyczyniły się do samobójstwa Benningtona, natomiast Sebastian Bach uważa, że do odejścia Chestera przyczynił się fakt, że przecenił sławę.

Natomiast Wesa Borlanda z Limp Bizkit zapytano o wspomnienia związane z Benningtonem. Muzyk wyznał, że widział go dosłownie parę razy, ale jedno zdanie poruszyło fanów Linkin Park:

Spotkałem go tylko dwa razy w życiu przelotem. Graliśmy kiedys razem, pamiętam jak gadałem z nim i innymi muzykami z kapeli. Potem widziałem go w sklepie w centrum handlowym. Pogadaliśmy na zasadzie: „O cześć, jak się masz?”. To były dwie sytuacje, gdy kiedykolwiek się widzieliśmy. Słyszałem, że był zamartwiającym się kolesiem, nie wiem dużo na ten temat. Jednak to okropne, że człowiek był w takim życiowym momencie, gdy poczuł, że chce odebrać sobie życie.

15 grudnia 2017 ukaże się najnowsza koncertówka Linkin Park „One More Light: Live”. Ostatnia trasa koncertowa promująca album „One More Light” z 2017 wystartowała 6 maja 2017 w Buenos Aires, a zakończyła się 6 lipca 2017 w Birmingham i był to ostatni występ wokalisty. Poszczególne występy zostały zarejestrowane i w ten oto sposób 16 utworów trafi na wydawnictwo koncertowe.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.