04.10.2018 14:35

Gdzie jest Wes Borland? Gitarzysta przepadł w moshpicie na koncercie Limp Bizkit

Fred Durst trochę się zdenerwował, gdy nie mógł znaleźć gitarzysty w tłumie fanów Limp Bizkit...

Wes Borland przepadł w moshpicie na koncercie Limp Bizkit
foto: kadr z wideo

Muzycy często dają się ponieść emocjom i nie zwracają uwagi na to, że rzucając się w tłum pod sceną mogą zgubić mikrofon, czy pozostać bez ciuchów. Na koncertach Limp Bizkit fani szaleją na całego, Wes Borland najwidoczniej poczuł się zazdrosny i postanowił pójść w moshpit w trakcie piosenki Break Stuff”.

Wes Borland przepadł w moshpicie na koncercie Limp Bizkit

Doszło do tego podczas koncertu Limp Bizkit na Self Help Festival w Detroit 29 września 2018. Naprawdę łatwo jest złapać jakąś kontuzję skacząc i szturchając innych fanów na koncercie, ale nawet to nie przestraszyło muzyka, który zszedł ze sceny cały czas trzymając w dłoniach  gitarę.

Na początku było wesoło, tłum poniósł muzyka w sam środek moshpitu. Jednak w pewnym momencie Fred Durst nieco spanikował, bo nagle stracił z oczu gitarzystę. Poprosił zatem fanów, żeby zrobili mu przestrzeń, w końcu w takich warunkach nietrudno kogoś zadeptać. Gdy Wes Borland znowu pojawił się w zasięgu wzroku wokalisty, Limp Bizkit kontynuował koncert, a Wes Borland pozostał wśród fanów i próbował dalej grać.

Na koncertach Limp Bizkit podczas utworu „Break Stuff” zawsze musi się coś wydarzyć - 12 sierpnia 2018 roku właśnie w czasie tej piosenki zawalił się dach sceny i spora ilość wody zalała efekty gitarowe Wesa Borlanda.

Limp Bizkit - kiedy nowa płyta?

Ostatni krążek Limp Bizkit „Gold Cobra” pochodzi z 2011 roku. Od tego czasu grupa pracuje nad swoim szóstym albumem studyjnym zatytułowanym „Stampede Of The Disco Elephants”. Ukazały się już 4 single, ale na razie nic nie świadczy o tym, że pojawi się nowy krążek. Sam Wes Borland wyznał, że już nikt nie chce nowej płyty Limp Bizkit, który stał się tylko nostalgicznym wykonawcą.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Limp Bizkit Wes Borland