Gdzie jest Wes Borland? Gitarzysta przepadł w moshpicie na koncercie Limp Bizkit

Aleksandra Degórska
04.10.2018 14:35
Gdzie jest Wes Borland? Gitarzysta przepadł w moshpicie na koncercie Limp Bizkit Fot. kadr z wideo

Fred Durst trochę się zdenerwował, gdy nie mógł znaleźć gitarzysty w tłumie fanów Limp Bizkit...

Muzycy często dają się ponieść emocjom i nie zwracają uwagi na to, że rzucając się w tłum pod sceną mogą zgubić mikrofon, czy pozostać bez ciuchów. Na koncertach Limp Bizkit fani szaleją na całego, Wes Borland najwidoczniej poczuł się zazdrosny i postanowił pójść w moshpit w trakcie piosenki Break Stuff”.

Wes Borland przepadł w moshpicie na koncercie Limp Bizkit

Doszło do tego podczas koncertu Limp Bizkit na Self Help Festival w Detroit 29 września 2018. Naprawdę łatwo jest złapać jakąś kontuzję skacząc i szturchając innych fanów na koncercie, ale nawet to nie przestraszyło muzyka, który zszedł ze sceny cały czas trzymając w dłoniach  gitarę.

Na początku było wesoło, tłum poniósł muzyka w sam środek moshpitu. Jednak w pewnym momencie Fred Durst nieco spanikował, bo nagle stracił z oczu gitarzystę. Poprosił zatem fanów, żeby zrobili mu przestrzeń, w końcu w takich warunkach nietrudno kogoś zadeptać. Gdy Wes Borland znowu pojawił się w zasięgu wzroku wokalisty, Limp Bizkit kontynuował koncert, a Wes Borland pozostał wśród fanów i próbował dalej grać.

Na koncertach Limp Bizkit podczas utworu „Break Stuff” zawsze musi się coś wydarzyć - 12 sierpnia 2018 roku właśnie w czasie tej piosenki zawalił się dach sceny i spora ilość wody zalała efekty gitarowe Wesa Borlanda.

Limp Bizkit - kiedy nowa płyta?

Ostatni krążek Limp Bizkit „Gold Cobra” pochodzi z 2011 roku. Od tego czasu grupa pracuje nad swoim szóstym albumem studyjnym zatytułowanym „Stampede Of The Disco Elephants”. Ukazały się już 4 single, ale na razie nic nie świadczy o tym, że pojawi się nowy krążek. Sam Wes Borland wyznał, że już nikt nie chce nowej płyty Limp Bizkit, który stał się tylko nostalgicznym wykonawcą.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.