03.02.2017 11:35

Weź udział w eliminacjach do 23. Przystanku Woodstock

Marzysz o występie obok największych gwiazd mocnego grania? Jeśli tak to zapoznaj się szczegółowo z regulaminem konkursu, w którym nagrodą jest występ na Dużej Scenie imprezy.

Weź udział w eliminacjach do 23. Przystanku Woodstock
foto: Reporter / East News

Festiwal zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się Kostrzynie nad Odrą w dniach 3-5 sierpnia 2017 roku. Jak na razie potwierdzono, że na 23. Przystanku Woodstock wystąpiAmon Amarth, Trivium, Orange Goblin, The Exploited, Kyle Gass Band, The Qemists i Nothing But Thieves.

Jednak Przystanek Woodstock daje również młodym kapelom szansę, aby powalczyć o występ na scenach obok największych artystów. Jak co roku organizatorzy imprezy chcą wyłonić w konkursie kilka zespołów, które zaprezentują się przed festiwalową publicznością.

Organizatorem eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na samym początku jury przesłucha płyty i wybierze zespoły, które zaprezentują się na półfinałowych koncertach w klubach. Następnie spośród tych kapel zostaną wybrane zespoły, które pojawią się na koncercie finałowym - wtedy też poznamy artystów, którzy ostatecznie zagrają na scenach festiwalu.

W konkursie może wziąć udział każdy zespół, przy czym formacja musi wysłać swoją płytę z minimum 3 numerami na adres Fundacji WOŚP: ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa, z dopiskiem Eliminacje do Przystanku Woodstock 2017. Organizatorzy czekają na płyty do 13 lutego 2017 roku. Jeżeli jesteście zainteresowani eliminacjami to więcej informacji znajdziecie na tej stronie.

Główną nagrodą jest koncert na Dużej Scenie Przystanku Woodstock, przy czym organizatorzy zaproszą również zespoły na Małą Scenę Przystanku Woodstock, jak również na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny.

Weźmiecie udział w eliminacjach na 23. Przystanek Woodstock?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival