"Wicked Game" Chrisa Isaaka na 1. miejscu Billboardu dzięki coverowi z "The Voice"
07.11.2019 15:50
"Wicked Game" Chrisa Isaaka na 1. miejscu Billboardu dzięki coverowi z "The Voice" Fot. East News

Dzięki wykonaniu jednej z uczestniczek programu "The Voice" hit "Wicked Game" Chrisa Isaaka po raz pierwszy znalazł się na 1. miejscu Billboardu.

Moda na programy typu talent show nie mija. Nic dziwnego. Okazuje się, że za pośrednictwem telewizji można znaleźć naprawdę wyjątkowe talenty, a osoby, które decydują się na ocenę jurorów przed kamerami, często zostają aktywnymi muzykami z rosnącym błyskawicznie gronem fanów. Idealnym przykładem takiego obrotu spraw może być kariera Dawida Podsiadły czy Krzysztofa Zalewskiego, którzy dali się poznać polskiej publice właśnie dzięki talent showom. 

Chris Isaak: "Wicked Game" na 1. miejscu Billboardu

Talent show to też miejsce, gdzie często odświeża się aktualne hity lub przypomina przeboje sprzed lat. Dzięki nowym interpretacjom muzyka nabiera nowego życia, a bardziej ciekawscy widzowie szukają źródła nieznanych wcześniej kompozycji. Stało się tak po jednym z ostatnich odcinków The Voice, gdzie wystąpiła Cali Wilson. Wokalistka zaśpiewała hit "Wicked Game" z repertuaru Chrisa Isaaka. 

Przeczytaj także

Kompozycja została wydana w 1989 roku na albumie "Heart Shaped World". W marcu 2 lata później utwór dotarł do 6. miejsca na liście Billboard Hot 100. Za sprawą wykonania Wilson, przebój powrócił do prestiżowego zestawienia. Klasyk z repertuaru Chrisa Isaaka po emisji programu znalazł się na szczycie Rock Digital Song Sales. 

Zobacz też: Polska Whitney Houston? 17-latka zrobiła furorę w talent show [WIDEO]

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.