04.07.2019 11:18

Wielki Mecz TVN vs WOŚP. W składzie zagrają znani polscy muzycy rockowi

8 września 2019 roku na stadionie warszawskiej Legii w Warszawie odbędzie się kolejny Mecz TVN vs WOŚP. Bilety na wydarzenie są już dostępne.

Wielki Mecz
foto: Piotr Molecki/East News

Wielki Mecz WOŚP kontra TVN odbędzie się już po raz trzeci. 8 września 2019 roku na stadionie warszwskiej Legii dwie drużyny prowadzone przez Jurka Owsiaka i Grzegorza Kajdanowicza zmierzą się na murawie. Gospodarzami imprezy będzie Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Prokop.

Wielki Mecz TVN vs WOŚP. Jaki będzie skład drużyn?

Na oficjalnej stronie meczu znalazły się już pełne składy drużyn. W zespole TVN pojawią się aktorzy, dziennikarze i osoby związane ze stacją tacy jak Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki oraz Łukasz Jedliński. Skład zasilą także muzycy - czwórka braci Szczepaników z Pectus.

W drużynie WOŚP jak zwykle poza aktorami (w tym roku będzie to Maciej Stuhr) i piłkarzami (Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny) zagrają muzycy rockowi, którzy wielokrotnie zasilali line up festiwalu Pol'and'Rock. Na murawie zobaczymy Krzysztofa Sokołowskiego i Artura Pochwałę z Nocnego Kochanka, Michała Jelonka z Huntera, Rafała Karwota z Tabu oraz Zenka z formacji Kabanos.

Pol'and'Rock 2019 pociągi
Pol'and'Rock 2019 pociągi
Przeczytaj także Kolejne województwa chcą pomóc uczestnikom Pol'and'Rock 2019

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Wszyscy, którzy nie dadzą rady pojawić się tego dnia w Warszawie, będą mogli obejrzeć relację na żywo z wydarzenia na antenie TVN.

Bilety na Wielki Mecz można kupować za pośrednictwem eBilet.pl w cenach 20 złotych. Wejściówki VIP kosztują 140 złotych. Dzieci do 3 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie.

Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów oraz wysłanych sms-ów zostaną przeznaczone na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. Wielki Mecz od 15 lat organizuje Fundacja TVN "Nie jestem sam".

Zobacz też: Powstał dokument przedstawiający w jaki sposób Woodstock stał się legendą 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News