Wiemy, kto dołączy do Pantery na czas ich kolejnych koncertów. To głośne nazwiska

15.07.2022 11:20
Wiemy, kto dołączy do Pantery na czas ich kolejnych koncertów. To głośne nazwiska Fot. EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Cóż, nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie tego info - plotki o dołączeniu do Pantery Zakka Wylde'a i Charliego Benante okazały się być prawdziwe.

Pantera znalazła perkusistę i gitarzystę na trasę powrotną

Jak pisaliśmy wczoraj, członkowie Pantery mają ruszyć w trasę w 2023 roku, powracając na scenę po ponad 20 latach nieobecności. Wokalista Philip Anselmo i basista Rex Brown podpisali umowę z Artist Group International, w ramach której mają w przyszłym roku zagrać serię koncertów.

Polecamy

Niezmiennie plotkowało się, że na scenie mogliby dołączyć do Pantery Zakk Wylde i Charlie Benante z Anthraxu. Plotki okazały się być prawdziwe - Billboard zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu powrotu zespołu, potwierdził również, że na scenie do Anselmo i Browna dołączą właśnie ci gwiazdorzy metalu.

Poznaliśmy też sporo informacji na temat planów Pantery - zespół ma headlinować w przyszłe lato duże festiwale w USA i Europie, a następnie wybrać się na headlinerską trasę - nie sprecyzowano jednak, czy koncerty halowe odbędą się też w Europie, czy tylko w Stanach.

Polecamy

Billboard podkreślił również, że zarządcy majątków Dimebaga i Vinniego Paula dali zielone światło nie tylko na trasę, ale również na zaangażowanie do zespołu Zakka Wylde'a i Charliego Benante. Krótko mówiąc - wszystko odbywa się "po bożemu". 

Cóż, pozostaje nam jedynie czekać na ogłoszenie dat występów Pantery - może zespół wpadnie jako gwiazda wieczoru jakiegoś "dużego festiwalu" również do Polski?  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.