Wiemy, kto zagra Boba Dylana w filmie biograficznym "Going Electric"

07.01.2020 14:04
Wiemy, kto zagra Boba Dylana w filmie biograficznym "Going Electric" Fot. Anwar Hussein/Press Association/East News

Poznajemy coraz więcej szczegółów na temat filmu poświęconego jednej z najsłynniejszych postaci w świecie rocka. Kto wcieli się w Boba Dylana?

"Going Electric" to nadchodzący film biograficzny o legendzie muzyki - Bobie Dylanie. W produkcji zobaczymy, jak z folkowego artysty stał się gwiazdą rocka, gdy w 1965 roku przerzucił się na elektryczną gitarę. Kto wcieli się w główną rolę?

Film biograficzny o Bobie Dylanie: Kto zagra muzyka?

Boba Dylana zagra 24-letni Timothee Chalamet, który jest obecnie jednym z najciekawszych aktorów młodego pokolenia. Zagrał m.in. w "Interstellar", czy w głośnym filmie "Tamte dni, tamte noce". Widzowie mogą również go podziwiać w obrazie "Małe kobietki", gdzie zagrał obok Emmy Watson.

Przeczytaj także

Za reżyserię filmu o Bobie Dylanie odpowiada James Mangold i nie będzie to jego pierwszy film dotyczący świata muzyki. W 2005 roku stworzył obraz "Spacer po linie" poświęcony życiu Johnny'ego Casha. Wyreżyserował również filmy "Ford v Ferrari" czy "Logan". Bob Dylan współpracuje ściśle z Mangoldem, zaś jego menadżer Jeff Rosen jest jednym z producentów filmu. Jak na razie nie podano daty premiery obrazu.

Zobacz także: Posłuchaj niepublikowanego wcześniej dema Boba Dylana i Johnny'ego Casha 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.