26.05.2020 17:00

Within Temptation prezentuje klip do "Entertain You"[WIDEO]

Zespół Within Temptation opublikował wideo do swojego najnowszego utworu "Entertain You". Zobacz teledysk!

Within Temptation
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

8 maja 2020 odbyła się premiera nowego singla "Entertain You", który zadebiutował na antenie Antyradia. Piosenka zapowiada nowe wydawnictwo, które stanie się następcą albumu "Resist" z 2019 roku. Jak więc widać, holenderski zespół pracuje pełną parą i nie robi sobie przerw od studia nagraniowego.   

Within Temptation publikuje klip do "Entertain You"

Piosenka ta znalazła się na pierwszej pozycji listy Billboard Mainstream Rock Indicator Chart w kategorii "Most Added Songs" oraz zadebiutowała na Top 50 amerykańskich list Mainstream Rock Charts w ciągu pierwszego tygodnia od wydania.

Wokalistka Within Temptation
Wokalistka Within Temptation
Przeczytaj także Within Temptation zapowiedział nowy album. Posłuchaj wywiadu Sharon den Adel dla Antyradio.pl

Dziś holenderska grupa zaskoczyła swoich fanów teledyskiem do nowego utworu. W ciągu ostatnich kilku lat zespół Within Temptation osiągnął szczyt swoich możliwości zarówno pod względem koncertowym, jak i twórczym. Teraz przyszedł czas na nowe wydawnictwo, które może okazać się przełomowe w historii grupy.  

 

Wokalistka zespołu Sharon den Adel skomentowała nowe wideo i opowiedziała, co inspirowało grupę w czasie realizacji klipu:

"

Ostatecznie każdy będzie miał swój pomysł na temat tego, o czym jest ta piosenka i video. Nas zainspirowało to, w jaki sposób traktujemy pewną grupę ludzi, która nie pasuje do naszego społeczeństwa i że zawsze odczuwamy potrzebę podkreślenia tego, jak bardzo ta grupa nie jest dopasowana – abyśmy sami mogli się dobrze poczuć. Zaczynamy ich wyróżniać i osaczać na różne sposoby. Obecnie naszą pierwszą reakcją na wypadek nie jest pomoc potrzebującej osobie, a sfilmowanie tego zdarzenia. Oni nie są tutaj obecni dla naszej rozrywki. Nadszedł czas na nieco więcej autorefleksji i na to, by zadać sobie pytanie, dlaczego to robimy oraz jakie będzie to miało konsekwencje dla innych. Mam nadzieję, że świadomość jest krokiem naprzód w kierunku zmiany. "

Within Temptation wystąpi w naszym kraju 11 czerwca 2021 roku na PGE Stadionie Narodowym. Grupa będzie gościem specjalnym zespołu Iron Maiden podczas trasy Legacy of the Beast 2021, która rozpocznie się w Polsce.

Zobacz również: Within Temptation i Beyond The Black zagrali na Wacken Open Air 2019
 

Tagi: Within Temptation