07.06.2019 14:23

Wkrótce fani Aerosmith będą mogli zapoznać się z historią zespołu w ich własnym muzeum

Od 19 czerwca 2019 roku w Park Theatre w Park MGM w Las Vegas każdy fan Aerosmith będzie mógł obejrzeć wystawę poświęconą swoim idolom.

Aerosmith
foto: Sputnik/EAST NEWS

Aerosmith to jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie. Zespół istnieje od niemal 50 lat w ciągu których udało im się osiągnąć niezliczone ilości sukcesów. Muzycy zapoczątkowali modę na łączenie rocka z rapem, sprzedali ponad 150 milionów egzemplarzy swoich albumów, a w 2008 roku oszacowano, że artyści zarobili na swojej muzyce 100 milionów dolarów. Nic dziwnego, że ich bogata historia zasłużyła na małe muzeum, które niedługo będzie mógł odwiedzić każdy fan zespołu.

Aerosmith otwiera muzeum dla swoich fanów

Na wystawie można podziwiać niesamowite pamiątki zebrane przez zespół przez ostatnie 50 lat. Eksponaty to żywa oś czasu kariery Aerosmith. W muzeum znajdziemy zestaw perkusyjny Stevena Tylera, oryginalne zapiski tekstów do "Walk This Way", ponad 20 gitar i niektóre z najbardziej znaczących nagród w historii kapeli.

Steven Tyler
Steven Tyler
Przeczytaj także Steven Tyler z Aerosmith pojawił się na scenie podczas koncertu Backstreet Boys [WIDEO]

Początkowo muzeum uruchomione przez Aerosmith w Park Theatre w Park MGM w Las Vegas było dostępne tylko dla posiadaczy biletów VIP na ich koncert. Jednak muzycy zdecydowali, że każdy fan powinien mieć możliwość obejrzenia wystawy, dlatego będzie to możliwe od 19 czerwca 2019 roku. 

Zobacz też: Prezenterzy wiadomości w USA zaśpiewali Aerosmith na antenie. Tyler skomentował "występ"

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Aerosmith