Włosi podczas kwarantanny wychodzą na balkony i śpiewają. Jeden z nich zagrał Slayera [WIDEO]

16.03.2020 10:02
Włosi podczas kwarantanny wychodzą na balkony i śpiewają. Jeden z nich zagrał Slayera [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Podcas kwarantanny Włosi postanowili wyjść na swoje balkony i dodawać sobie otuchy poprzez muzykę. Jeden z nich zagrał sąsiadom hit Slayera.

Koronawirus na świecie rozprzestrzenia się w zawrotnym tempie, a chorych ciągle przybywa. Apogeum epidemii przeżywają właśnie Włosi, którzy 15 marca odnotowali 368 zgonów z powodu zarażenia. Statystyki publikowane w związku z chorobą rosną także w Polsce. Z ostatniego oświadczenia Ministerstwa Zdrowia wynika, że w naszym kraju 16 marca padł rekord kolejnych potwierdzonych przypadków zarażonych koronawirusem. Tym razem listę chorych zasiliło kolejne 25 przypadków zbadanych laboratoryjnie.

Włosi śpiewają na balkonach. Jeden z nich zagrał Slayera

Władze zarówno Włoch jak i Polski apelują o zostawanie w domach. Jednak sytuacja w północnych Włoszech jest aktualnie o wiele poważniejsza niż w naszym kraju. Pomimo tego, mieszkańcy Italii starają się zachować spokój i wspierać się nawzajem.

Przeczytaj także

Sieć obiegły nagrania prezentujące Włochów, którzy podczas przymusowej kwarantanny nie siedzą w domach i się nie zamartwiają. Obywatele wychodzą na balkony i wspólnie śpiewają piosenki i tańczą, aby dodać sobie otuchy w tym trudnym czasie. Okazuje się, że pośród optymistów znalazł się również fan Slayera.

Jeden z balkonowych muzyków pojawił się na balkonie z gitarą elektryczną. Artysta uraczył mieszkańców Bertinoro znaną na całym świecie dawką metalowych riffów pochodzących z niekwestionowanego hitu Slayera "Raining Blood".

Gitarzysta nie był jednak przypadkowym mieszkańcem Włoch. Na filmie widzimy Enrico Montiego z włoskiego deathmetalowego zespołu SKULLD.

Zobacz też: Koronawirus Party i Koronalia. Studenci i młodzież lekkomyślnie świętują wolne na uczelni i w szkole 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.