Włosi śpiewają Black Sabbath na balkonach? Nagranie okazało się fejkiem

19.03.2020 15:36
Włosi śpiewają Black Sabbath na balkonach? Nagranie okazało się fejkiem Fot. Splash News/EAST NEWS

Fani Black Sabbath dali się nabrać, ale niestety Włosi wcale nie śpiewali "War Pigs" brytyjskiej grupy.

Wielu Włochów przebywa od tygodni w swoich domach z powodu pandemii koronawirusa. Kwarantanna w czterech ścianach nie jest prosta, więc niektórzy postanowili wyjść na balkon i grać swoje ulubione piosenki. Co ciekawe, nikt nie złości się na głośnych sąsiadów, a wręcz przeciwnie - kolejne osoby dołączają do wspólnego koncertowania. W sieci pojawiło się wiele nagrań pokazujących, jak Włosi śpiewają i grają na swoich balkonach. Hitem internetu stało się wideo pokazujące, jak ludzie na balkonach razem śpiewają "War Pigs" Black Sabbath. Okazało się jednak, że to nagranie to fake.

Włosi śpiewają Black Sabbath na balkonach? Nagranie okazało się fejkiem

Najwidoczniej niektórzy naprawdę nudzą się w domu i montują różne filmiki. Zobaczcie zatem nagranie, które ucieszyło niejednego fana Black Sabbath:

Przeczytaj także

W internecie pojawiło się wiele wersji tego filmu, ale z innym akompaniamentem - Włosi mieli śpiewać piosenki Cher czy k-popowe hity. Okazało się jednak, że tak naprawdę  śpiewali i tańczyli do piosenki "Makarena".

Zobacz także: Włosi podczas kwarantanny wychodzą na balkony i śpiewają. Jeden z nich zagrał Slayera [WIDEO]  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.