22.09.2020 11:42

Wnuczka Ozzy'ego zaraziła się koronawirusem. Czy Osbourne jest zagrożony?

Koronawirus w rodzinie Osbournów. Co z Ozzym?

Ozzy i Sharon Osbourne
foto: Chelsea Lauren/REX/Shutterstock/EAST NEWS

21 września 2020 żona Ozzy'ego nie pojawiła się w studiu programu "The Talk", gdzie jest współprowadzącą. Sharon Osbourne przebywa w domowej kwarantannie, o której opowiedziała w programie łącząc się online ze studiem. Okazało się, że jej 2,5 - letnia wnuczka Minnie zaraziła się koronawirusem.

Wnuczka Ozzy'ego zaraziła się koronawirusem. Czy Osbourne jest zagrożony?

Sharon Osbourne tak opowiedziała o całej tej sytuacji:

"

Miałam być w studiu i bardzo czekałam na nagrania, ale niestety okazało się, że jedna z moich wnuczek zaraziła się koronawirusem. Ma się dobrze. Ja się nie zaraziłam, jej ojciec, matka i siostra również są zdrowi. Musiała się zarazić od kogoś, kto pracuje z moim synem. Ta sytuacja pokazuje, że dzieci również mogą mieć COVID. "

Ozzy Osobourne
Ozzy Osobourne
Przeczytaj także Gwiazda disco polo udawała Ozzy'ego Osbourne'a w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy bili brawa na stojąco

Mimo tego, że testy Sharon Osbourne są negatywne, kobieta postanowiła przejść kwarantannę ze względów bezpieczeństwa. Minnie jest córką Jacka Osbourne'a i Lisy Stelly. Para rozstała się po 7 latach małżeństwa w 2019 roku.

Wszystko zatem wskazuje, że Ozzy nie zaraził się koronawirusem. Rockman cierpi na Parkinsona, zatem jest w grupie ryzyka i musi szczególnie uważać na swoje zdrowie.

Zobacz także: Najgorszy ojciec świata, czyli fragment dokumentu "Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne" [WIDEO]

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne