15.09.2019 16:52

Wojna Slipknota z byłym perkusistą. Corey Taylor chce wycofania pozwu

Shawn Crahan oraz Corey Taylor znaleźli kruczek prawny i chcą wycofania pozwu, który złożył były perkusista Slipknota.

Slipknot
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Perkusista Chris Fehn oskarżył muzyków Slipknota o oszustwa finansowe. Artysta zarzuca Shawnowi Crahanowi i Corey'owi Taylorowi ukrywanie źródeł dochodów oraz niesprawiedliwe dzielenie pieniędzy z tras koncertowych i merchu. W wyniku sporu perkusista odszedł ze Slipknota i podał kolegów z kapeli do sądu.

Wojna Slipknota z byłym perkusistą. Corey Taylor chce wycofania pozwu

Portal The Blast zdradził, że Taylor i Craham znaleźli kruczek prawny, dzięki któremu możliwe, że uda im się oddalić pozew. Muzycy twierdzą, że pozew został złożony w nieodpowiednim sądzie. Fehn zgłosił sprawę do sądu w Nowym Jorku, gdy tymczasem Slipknot nie ma żadnego związku z tym miastem. Żaden kontrakt nie został zawarty w tym mieście, jak również żaden album nie powstał w Nowym Jorku. Z tego też powodu muzycy domagają się od sędziego odrzucenia sprawy.

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Były członek Slipknota broni Chrisa Fehna. "Nikt nie lubi być okłamywany"

W sierpniu 2019 pojawił się 6. studyjny album Slipknota "We Are Not Your Kind". Emocje jeszcze nie opadły, a kapela już planuje kolejny krążek. Slipknot zaczął przygotowania do nagrywania nowej płyty, ale jak na razie nieznane są szczegóły tego przedsięwzięcia.

Zobacz także: Perkusista Slipknot ujawnił, co jest najtrudniejsze w byciu częścią zespołu

Tagi: Rock News Slipknot