Posłuchaj samego wokalu Chestera Benningtona w "One More Light" Linkin Park

Aleksandra Degórska
03.04.2019 13:37
Posłuchaj samego wokalu Chestera Benningtona w "One More Light" Linkin Park Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Przekonajcie się na własne uszy, jak prezentuje się głos Chestera Benningtona w balladzie Linkin Park.

Dyskografię Linkin Park zamyka krążek "One More Light" z 2017. Album ukazał się kilka miesięcy przed śmiercią Chestera Benningtona, który popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku. W związku z tą tragedią, tytułowy singiel nabrał nowego znaczenia i stał się ważnym utworem dla fanów Linkin Park, którzy nagrali teledysk do piosenki składając tym samym hołd swojemu ulubionemu wokaliście.

Posłuchaj samego wokalu Chestera Benningtona w "One More Light" Linkin Park

Piosenka jest istotnym singlem z historii Linkin Park. Co więcej fundacja Chestera Benningtona, która skupia się m.in. na pomaganiu osobom z problemami psychicznymi, została nazwana właśnie One More Light Foundation.

Przeczytaj także

Fanom Linkin Park nie trzeba mówić, jak dobrym wokalistą jest Chester Bennington - muzyk świetnie sprawdzał się zarówno w mocniejszych kawałkach oraz potrafił doprowadzić słuchaczy do łez śpiewając poruszające ballady. W sieci pojawiło się oficjalne nagranie samego wokalu Benningtona w utworze "One More Light".

Posłuchajcie, jak prezentuje się wersja acapella piosenki Linkin Park:

Polskie covery Linkin Park

Również polscy fani chcą złożyć odpowiedni hołd wokaliście Linkin Park. Dotychczas doczekaliśmy się coveru "Numb", jak również Polski YouTuber nagrał przeróbkę utworu "Cross Off" Bennigtona i gitarzysty Lamb of God. Warto również wspomnieć o coverze "Battle Symphony" w wykonaniu polskiego projektu Edge Of Possibility oraz o heavymetalowym coverze singla "Heavy".

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.