26.11.2018 17:57

Wokalista A Perfect Circle zrobił żart koledze na scenie

Maynard James Keenan zażartował z Billy'ego Howerdela, co nie umknęło uwadze fanów. Cieszą się, że muzycy dobrze się dogadują.

A Perfect Circle
foto: shutterstock.com

Muzycy A Perfect Circle mają bardzo surowe zasady, jeśli chodzi o fotografowanie i nagrywanie ich koncertów. Stanowczo zakazują takich praktyk i mogą one grozić nawet wyrzuceniem z imprezy. Jednak czasem fanom uda się cichaczem zdobyć tego typu pamiątkę. Ostatnio jeden z użytkowników uwiecznił na koncercie zabawną sytuację.

Maynard James Keenan zrobił żart Billy'emu Howerdelowi

Na portalu Reddit, użytkownik LazyAzMage udostępnił zdjęcie z koncertu A Perfect Circle w Phoenix. Na fotografii widzimy jak wokalista Maynard James Keenan żartuje z Billy'ego Howerdela i pokazuje mu nad głową królicze uszy. Komentujący sytuację uznali, że to wspaniała chwila i dobrze widzieć, że muzycy nadal czuja się dobrze razem na scenie.

a perfect circle lolki

A Perfect Circle na koncercie w Polsce 

Już 15 grudnia grupa A Perfect Circle po raz pierwszy zagra w Polsce. Koncert odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Antyradio.pl objęło wydarzenie patronatem, a dla wszystkich, którzy jeszcze nie mają swojego biletu na wydarzenie, zorganizowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać 8 pojedynczych biletów na imprezę.

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Maynard James Keenan A Perfect Circle