24.08.2018 11:38

Wokalista Attili uderzył ochroniarza podczas koncertu, bo znęcał się nad fanami

Chris Fronzak, wokalista metalcore'owego zespołu Attila, zaatakował ochroniarzy obecnych na koncercie w Las Vegas po tym, gdy ci znęcali się nad jego fanami.

Fronz
foto: Photoshot/REPORTER

Attila znajduje się obecnie na trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych, gdzie grają jako gwiazdy wieczoru. W środę 22 sierpnia 2018 roku zespół odwiedził Hard Rock Cafe w Las Vegas, gdzie zagrał koncert. Występ był jednak mocno skrócony, ponieważ wokalista Fronz stwierdził, że ochrona obecna na koncercie jest zbyt agresywna i znęca się nad fanami, którzy znajdują się na koncercie.

Fronzak przerwał koncert po 6 utworach i zaczął krytykować ochroniarzy zebranych na terenie klubu, wyzywając ich od najgorszych. Po kilkunastu sekundach w wokaliście coś pękło i uderzył jednego z nich w głowę. Rozpoczęła się szamotanina, która zakończyła się, gdy Fronz rzucił w ochronę statywem od mikrofonu:

Wokalista Attili w obronie fanów

Sam Fronz napisał po koncercie kilka tweetów, w którym postarał się wytłumaczyć całą sytuację ze swojej strony. Stwierdził, że zachowanie ochrony było karygodne, a także przeprosił za przedwczesne zakończenie koncertu:

"

Bardzo przepraszam, że musieliśmy skończyć koncert... Byliście najlepsi. Za to ochrona była absolutnie ch*jowa, bo raniła i nie szanowała naszych fanów. Coś takiego nie może mieć miejsca... Będę walczył o naszych fanów. "

"

Chciałbym, żeby wszyscy mogli zobaczyć to, co ja widziałem. Oczywiście filmiki pokazują tylko to, co się stało po tym, jak się wk*rwiłem. Nie pokazują za to tych znęcających się sk*rwysynów, którzy podduszali moich fanów i rzucali nimi o podłogę. "

"

Ci ziomkowie zeszłej nocy byli jacyś chorzy. Ważący 55 kilo gość na fali z uśmiechem na ustach nie jest ZAGROŻENIEM. Nie musicie od razu się nad nim znęcać. To pieprzony koncert rockowy "

Reakcja Fronza może była i nieco przesadzona, ale z drugiej strony znowu pokazał, że naprawdę zależy mu na zdrowiu i dobrej zabawie fanów Attili - podobnie było już w 2017 roku w Milwaukee. Dyskografię zespołu zamyka singiel „Pizza”, w którym panowie szkalują pizzę z ananasem. Attila zagra 13 listopada 2018 roku w Warszawie w klubie Proxima. Razem z nimi wystąpi Eskimo Callboy. Bilety kosztują 84 zł i są dostępne w kasie klubu, Biletomacie.pl oraz ticketmaster.pl

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News Attila