05.10.2018 12:00

Wokalista Bad Wolves trafił do szpitala i nie pojawił się na scenie. Co z polskimi koncertami?

Tommy Vext z Bad Wolves poinformował swoich fanów, że niestety się rozchorował. Co z koncertami z Three Days Grace?

Bad Wolves
foto: kadr z wideo

Bad Wolves rozpoczął jesienną trasę koncertową wraz z Three Days Grace. Występy kapeli odbywają się w ramach promocji debiutanckiego albumu „Disobey”, na którym znalazł się słynny cover „Zombie”. Zespół niestety nie ma szczęścia.

Wokalista Bad Wolves, Tommy Vext, poinformował swoich fanów 4 września 2018, że trafił do szpitala Queens Medical Center w Nottingham i w związku z tym nie wie, czy będzie mógł wrócić do koncertowania z Bad Wolves.

Wokalista Bad Wolves trafił do szpitala

Muzyk bardzo się cieszył, że w końcu odwiedzi Europę w ramach trasy koncertowej. Niestety od kilku dni czuł się źle, okazało się, że jego stan jest dosyć poważny i potrzebna jest pomoc lekarzy:

"

Po wielu badaniach lekarze stwierdzili, że mam ostre wirusowe zapalenie oskrzeli z podobnymi symptomami jak przy zapaleniu płuc - gorączka i arytmia serca. Czekam na informacje, czy będę zwolniony i wrócę na trasę. Sprawdzajcie profil Bad Wolves, dziękuję za życzenia i pozytywne emocje. "

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy życzą muzykowi Bad Wolves szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety Tommy Vext nie pojawił się na scenie 4 września 2018 w Birmingham. Bad Wolves wystąpił przed Three Days Grace wraz z Austinem Dickinsonem z As Lions oraz ze wsparciem z kapeli Bang Bang Romeo.

Co z koncertami Bad Wolves w Polsce?

Bad Wolves ma zagrać jako support Three Days Grace już 23 października 2018 w klubie A2 we Wrocławiu oraz 24 października 2018 w Progresji w Warszawie. Jak na razie nie podano informacji, żeby Bad Wolves nie pojawił się w Polsce. Fani powinni bacznie śledzić informacje z obozu kapeli.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Bad Wolves