Wokalista Bauhaus, Peter Murphy został wyrzucony z własnego koncertu

Joanna Chojnacka
14.12.2018 10:46
Wokalista Bauhaus, Peter Murphy został wyrzucony z własnego koncertu Fot. Tom Holmlund/Facebook

Peter Murphy zaatakował swoich fanów na koncercie z okazji 40-lecia istnienia zespołu Bauhaus. Jeden z uczestników imprezy trafił do szpitala.

Bauhaus to grupa uważana za jednego z pionierów gotyckiego rocka. Zespół powstał w 1978 i obchodzi w tym roku swoje 40-lecie. Z tej okazji założyciel i wokalista formacji Peter Murphy dołączył do basisty Davida J, z którym ruszyli w trasę po Europie. Jeden z koncertów odbył się 12 grudnia 2018 roku w Sztokholmie. Jednak nie był to szczęśliwy występ zarówno dla publiczności jak i artystów. 

Peter Murphy wyrzucony z własnego koncertu

Jak podaje szwedzki portal Aftonbladet, Murphy wpadł w szał na scenie, rozbił lampę i zaczął rzucać przedmiotami w publiczność. Podobno w trakcie koncertu wokalista nie był zadowolony z reakcji słuchaczy i wpadł w wściekłość. W stronę zdziwionych zachowaniem muzyka fanów leciały szklanki i butelki. Jednego z obecnych na wydarzeniu, szkło uderzyło w twarz i trafił do szpitala. 

Chociaż grupa miała w secie kolejne utwory, menadżer trasy i technik przerwali występ. Murphy trafił kilkukrotnie butelkami w reżyserkę i uszkodził sprzęt. Za swoje niedopuszczalne zachowanie został wyrzucony z własnego występu. Na Facebooku pojawiło się anonimowe zdjęcie, na którym widać, jak obezwładnia go policja

Jednej z uczestniczek koncertu udało się uchwycić moment rzucania butelkami w publikę na filmie. Udostępniła nagranie na swoim Instagramie:

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.