Wokalista Bring Me The Horizon połyka ludzi w nowym klipie do "Medicine"

Aleksandra Degórska
04.01.2019 10:51
Wokalista Bring Me The Horizon połyka ludzi w nowym klipie do "Medicine" Fot. kadr z wideo

W tym teledysku dzieje się sporo dziwnych rzeczy. Obejrzyjcie teledysk od Bring Me The Horizon.

Już 25 stycznia 2019 roku Bring Me The Horizon wyda swój szósty w karierze krążek, zatytułowany "Amo". Artyści spędzili całe lato 2018 w studiu w Los Angeles przygotowując i nagrywając materiał na nadchodzący album. Tajemniczy tytuł najnowszego wydawnictwa to nic innego jak portugalskie amo oznaczające “kocham”.

Bring Me The Horizon z singlem "Medicine"

Pierwszy singiel wydany w sierpniu 2018 roku, zatytułowany "Mantra", gościł przez wiele tygodni na pierwszych miejscach list przebojów stacji radiowych na całym świecie. Kilka miesięcy później w sieci pojawił się drugi singiel grupy wraz z lyric video, zatytułowany "Wonderful Life".

Nadszedł czas na trzeci singiel z płyty "Amo". Tym razem Bring Me The Horizon zaprezentował utwór "Medicine", który jest zdecydowanie bardziej popowy, niż poprzednie single. Do piosenki powstał dziwaczny klip z komputerową animacją. Wokalista Oli Sykes połyka miniaturowych ludzi, całuje swojego sobowtóra. Nie brakuje również sceny, w której zęby wokalisty przypominają jego twarz. Zobaczcie, jak prezentuje się zwariowany klip od Bring Me The Horizon:

Bring Me The Horizon z nową płytą "Amo"

Mroczne, ale zarazem energiczne teksty, twarde riffy gitarowe i dynamiczna perkusja to to, czym Bring Me The Horizon rozkochało fanów na całym świecie. Na najnowszym krążku "Amo" nie brakuje zarówno charakterystycznego screamu jak i melodycznych partii wokalnych. Całość dopełniają mocne riffy, podkreślające metalcore’owe korzenie zespołu.

Podobnie, jak na ostatnim albumie - "That's the Spirit", artyści postawili na własne umiejętności producenckie. Nad produkcją najnowszego dzieła, czuwali Oli Sykes oraz Jordan Fish. Nie zabrakło również występów znanych gości. Do współpracy muzycy zaprosili takie gwiazdy jak Grimes, Dani Fifth oraz Razel.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.