21.12.2016 12:22

Wokalista Bring Me The Horizon zaprojektował kurtki inspirowane „Łotrem 1”

Oli Sykes postanowił stworzyć coś z myślą dla fanów gwiezdnych opowieści. Czy te ciuchy zainteresują fashion victim?

Wokalista Bring Me The Horizon zaprojektował kurtki inspirowane „Łotrem 1”
foto: Retna / Photoshot / Reporter / East News

Muzyka ma wiele wspólnego z modą, można byłoby opowiadać godzinami, jak to punk czy grunge wpłynęły na losy przemysłu odzieżowego. Co rusz pojawiają się ciuchy zainspirowane słynnymi kapelami, jak chociażby kolekcja Saint Laurent wiosna-lato 2016 nawiązująca do stylu ubioru Kurta Cobaina czy trampki zainspirowane Sex Pistols.

Oli Sykes nie tylko potrafi wydzierać się do mikrofonu, zna się on również na modzie i najwidoczniej filmie, bo postanowił te dwie dziedziny połączyć w jedno. Otóż wokalista Bring Me The Horizon zaprojektował linię ciuchów dla swojej marki Drop Dead.

Co więcej ubrania są zainspirowane najnowszym filmem „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie”, który spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów gwiezdnych opowieści. Co tam koszulki z napisem Star Wars, jak można sobie załatwić naprawdę coś spektakularnego.

Otóż Sykes stworzył 2 modele kurtek - jeansową oraz białą, które nawiązują do tego obrazu. Jedna związana jest z Rebeliantami, natomiast długa z Imperium. Nie zabrakło zatem szturmowców czy symboli nawiązujących do filmu.

Obejrzyjcie również krótki filmik reklamujący te ciuchy:

Tymczasem Bring Me The Horizon 2 grudnia 2016 roku wydał koncertówkę z występu z orkiestrą w Royal Albert Hall w Londynie. Charytatywny koncert odbył się 22 kwietnia 2016 roku.

Zobaczcie nagranie z tego show:

Jak oceniacie ubrania stworzone przez wokalistę Bring Me The Horizon?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Bring Me The Horizon