03.07.2019 12:53

Wokalista Cannibal Corpse płakał, gdy zobaczył aresztowanego Pata O’Briena

W grudniu 2018 roku aresztowano gitarzystę Cannibal Corpse, Pata O’Briena. George Fisher przyznał, że muzycy niecierpliwie czekają na jego powrót.

Cannibal Corpse
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

W grudniu 2018 na Florydzie Pat O'Brien z Cannibal Corpse włamał się do domu, był agresywny wobec jego właścicielki oraz groził nożem policjantowi, który zjawił się na miejscu przestępstwa. Muzyk trafił do aresztu za włamanie i napaść na funkcjonariusza policji. Po wpłacie kaucji w wysokości 50 tysięcy dolarów, muzyk został zwolniony z więzienia. Jednak zanim gitarzysta będzie w pełni wolny musi rozwiązać jeszcze wiele kwestii prawnych związanych z aresztowaniem.

Cannibal Corpse o aresztowaniu Pata O’Briena

O'Brien jest członkiem Cannibal Corpse od ponad dwóch dekad. Nic dziwnego zatem, że jego sytuacja dotknęła także zespół. Frontman grupy George Fisher przyznał, że kiedy zobaczył kolegę w stroju więziennym, popłakał się.

"

Kochamy go. Chcemy, żeby do nas wrócił. Kiedy zobaczyłem go w tym stroju więziennym, serio koleś, popłakałem się. Wróciliśmy właśnie do domu z trasy i życzymy mu wszystkiego najlepszego. Czekamy, co stanie się dalej. O'Brien ma przed sobą długą drogę prawną. Wspieramy go w 100 procentach i stoimy za nim murem. "

Fani ruszyli ze zbiórką pieniędzy na kaucję dla aresztowanego gitarzysty Cannibal Corpse
Fani ruszyli ze zbiórką pieniędzy na kaucję dla aresztowanego gitarzysty Cannibal Corpse
Przeczytaj także Fani ruszyli ze zbiórką pieniędzy na kaucję dla aresztowanego gitarzysty Cannibal Corpse

Podczas nieobecności O'Briena Cannibal Corpse koncertował z Erikiem Rutanem znanym z działalności z Morbid Angel iHate Eternal. Formacja George'a Fishera wraz z Lamb Of God i Amon Amarth mieli okazję towarzyszyć Slayerowi w wiosennej odsłonie pożegnalnej trasy.

Zobacz też: Matt Heafy z Trivium nagrał akustyczny cover Cannibal Corpse 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Cannibal Corpse