Wokalista Ghost znów pokazał prawdziwą twarz, a nawet żonę. Fani są nią zachwyceni

Joanna Chojnacka
12.02.2019 12:08
Wokalista Ghost znów pokazał prawdziwą twarz, a nawet żonę. Fani są nią zachwyceni Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Ghost została nominowana do nagrody Grammy. Podczas ceremonii rozdania statuetek lider grupy po raz pierwszy pokazał się publicznie z piękną żoną.

Tobias Forge, frontman grupy Ghost ceni sobie swoją prywatność. Przez długi czas nikt nie wiedział, kto kryje się za czarno-białym makijażem i przebraniem mrocznego papieża. Jednak ostatnio wokalista po raz pierwszy oficjalnie pokazał się w programie telewizyjnym bez zbędnych elementów stroju czy make-upu. Przyznał w wywiadzie dla jednej z francuskich telewizji skąd zmiana nastawienia.

Przez lata koncertowania z Ghostem nigdy nie czułem się w 100% anonimowy, chociaż zarówno nasza charakteryzacja, jak i scenografia wiele zasłoniły. Czułem się dobrze z taką sytuacją. Ale dotarłem do punktu, w którym i tak wielu ludzi dowiedziało się kim jestem, jak wyglądam, zrobili mi zdjęcia i je publikowali. 

Przeczytaj także

Tobias Forge z żoną na rozdaniu nagród Grammy

Podczas ostatniej gali rozdania nagród Grammy, Forge poszedł o krok dalej. Nie dość, że ponownie pokazał się w garniturze, bez makijażu, okularów przeciwsłonecznych i kapelusza, to jeszcze w towarzystwie żony. Fani stwierdzili, że kobieta jest tak piękna, że braku charakteryzacji Tobiasa nikt nawet nie zauważył. 

Zobacz też:>>Tobias Forge twierdzi, że Ghost może zastąpić Metallikę<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.