05.11.2014 13:35

Wokalista Godsmack będzie krwawić?

Lider bostońskiego zespołu, Sully Erna, wystąpi w filmie. Obraz zaprezentuje nam środowisko bokserów od środka, a tytuł produkcji to „Bleed For This”. Zapowiada się brutalnie?

Wokalista Godsmack będzie krwawić?
foto: materiały prasowe

Film z udziałem słynnych aktorów: Milesa Tellera, Aarona Eckharta i Katey Sagal, zostanie wyprodukowany między innymi przez jeszcze słynniejszego Martina Scorsese! Reżyserem obrazu jest Ben Younger, twórca takich filmów, jak „Serce nie sługa” czy „Ryzyko”.

„Bleed For This” pokaże historię opartą na faktach. To opowieść o życiu pięciokrotnego zdobywcy tytułu mistrza świata w boksie, Vinny’ego Pazienzy (w tej roli wystąpi Teller), który w trakcie wypadku samochodowego został ciężko ranny. Tragiczne wydarzenie miało miejsce u szczytu jego kariery. Po miesiącach rekonwalescencji Vinny Paz (pseudonim boksera) sprzeciwił się zaleceniom lekarzy i powrócił na siłownię. Nieco ponad rok później bohater trafił ponownie na ring i znowu zaczął odnosić sukcesy.

To nie pierwszy raz, kiedy Sully Erna wystąpi na wielkim ekranie. Lider zespołu Godsmack w 2013 roku zagrał w niskobudżetowym horrorze „Army Of The Damned”. Aktorstwo dla niego, to coś, nad czym stale pracuje.

"

Ciągle chodzę na przesłuchania i przygotowuje się do odczytów. Nawet jeśli jest to niewielka rólka w filmie, dla mnie to dobrze – rozwijam swoje umiejętności i chciałbym to kontynuować. "

Kogo zagra Sully w filmie Youngera? Tego na razie nie wiadomo. Gdyby miał odegrać rolę boksera, chyba musiałby nieco mocniej przypakować... Ma niewiele czasu - początek zdjęć zaplanowany jest na 10 listopada 2014 roku na terenie domu Vinniego Paza w Rhode Island.

Jak widać, konsultacje trwają...

bleed fb

Producenci filmu szukają około trzech tysięcy statystów do wystąpienia w scenach kręconych 12 listopada na terenie centrum konferencyjnego Twin River Casino w Lincoln w stanie Rhode Island. Na miejscu odbędzie się loteria, w której do wygrania będą bilety do kina, a także rękawica podpisana przez samego mistrza, Paza. Jacyś chętni? Zapraszamy do rejestracji. :)

Magda Słomka
Tagi: Duperele Godsmack